Autor:

mentosss

Utworzono:

18.05.2015

Mecz z Gminą Kłomnice pokazał jak silną drużyną w tej rundzie B klasy są Błękitni Libidza. Mimo braku Damiana Bugaja i Kuby Jabłońskiego od samego początku spotkania do samego końca w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Drużyna z Kłomnic starała się jak mogła, ale tego dnia w Libidzy nie było słabego ogniwa. Kolejny świetny mecz naszych napastników Amadeusza i Daniela którzy asystują i strzelają. Pierwsza bramka już w 12 minucie kiedy Daniel Kamiński mija obrońców i strzela obok bramkarza, druga bramka w minucie 14 i ponownie „Zenek” wykorzystuje podanie Amadeusza. Do przerwy 2:0. Zaraz po przerwie w 47 i 52 minucie Daniel Kamiński wykorzystuje dwie sytuacje i przy wyniku 4:0 drużyna z Kłomnic już chyba pogodziła się z porażką. Mnóstwo sytuacji bramkowych dla naszej drużyny, świetna gra w każdej formacji czego wynikiem są kolejne 4 bramki. Najpierw w 60 minucie Amadeusz Polak wykorzystuje błędy obrońców rywali, a dwie minuty później ten sam zawodnik strzela bramkę po długim wybiciu piłki przez Darka Pikułę, w ten sposób nasz bramkarz zalicza asystę. W 70 minucie rzut wolny dla Gminy, dośrodkowanie w pole karne i idealnie w tempo wchodzi zawodnik z Kłomnic podaje piłkę wzdłuż naszej bramki i z najbliższej odległości goście zdobywają bramkę. W 83 minucie po wielu próbach dzisiejszego dnia bramkę zdobył Michał Bugaj po podanie wprowadzonego chwilę wcześniej Adriana Lampy, a wynik meczu ustalił grający trener strzałem głową po rzucie rożnym Artur Lampa, asystę zaliczył w tym przypadku Daniel Kamiński. Podsumowując mecz można powiedzieć, że stał on na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, gra fair – play przez pełne 90 minut więc sędzia pracy nie miał zbyt wiele. Dziękujemy drużynie z Kłomnic za spotkanie, kibicom za liczne przybycie i kulturalny doping!!!!!! Zawodnikiem meczu został Daniel Kamiński.