Autor:

mentosss

Utworzono:

30.03.2015

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Forma strzelecka naszych napastników jest imponująca: Amadeusz 4 bramki i Daniel 1, oby tak dalej!!!!!!! Początek meczu nie wskazywał na taki wynik, Start grał bardzo nerwowo i brutalnie czego dowodem jest 5 żółtych kartek przy naszej jednej. Nerwowość na początku udzieliła się i nam, ale na nasze szczęście zdołaliśmy dość szybko strzelić bramkę i uspokoić grę. Prostopadła piłka Kuby Matysiaka do Amadeusza i Aja pokonuje bramkarza gości, druga bramka to akcja Amadeusza i podanie do Daniela który ze stoickim spokojem strzela po ziemi obok bramkarza. Do przerwy 2:0 i dobre humory w szatni. Po przerwie Amadeusz strzela dwie bramki i przy wyniku 4:0 znowu zaczęła się nerwowa gra Błękitnych czego skutkiem są dwie bramki dla Startu, najpierw uderzenie z daleka wpada Darkowi za kołnierz, później minimalnie szybszy od naszego bramkarza jest napastnik gości, mija Darka i strzela do pustej bramki. Końcówka to już popis Błękitnych, kilka dobrych akcji z pierwszej piłki, kilka rzutów wolnych i rożnych, klika rajdów lewą stroną Mateusza Gałęziewskiego po których mógł strzelić bramkę, ale najpierw uderzył w bramkarza, później w poprzeczkę. Udało mu się jednak strzelić bramkę po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Damiana Bugaja, Mateusz dołożył tylko nogę i było 5:2. Szóstą bramkę dla Błękitnych, a swoją czwartą w tym meczu strzelił z rzutu karnego Amadeusz ustalając wynik meczu. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie, a drużynie przeciwnej za mecz!!!!