zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
0:3
KS Pogoń Blachownia
Błękitni Libidza
0:3*
Sokół Wręczyca Wielka
Orzeł Kiedrzyn
13:0
Maraton Waleńczów
Olimpia Truskolasy
3:1
Oksza Łobodno
Orlik Blachownia
2:1
Znicz Kłobuck
Płomień Czarny Las
5:0
Grom Cykarzew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Maraton Waleńczów
0:8
Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew
3:6
Olimpia Truskolasy
KS Pogoń Blachownia
2:2
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
4:1
Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck
2:3
Płomień Czarny Las
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Orlik Blachownia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
2:1
Orzeł Kiedrzyn
Naprzód Ostrowy
1:2
Grom Cykarzew
Orlik Blachownia
7:0
Maraton Waleńczów
Sokół Wręczyca Wielka
0:2
KS Pogoń Blachownia
Olimpia Truskolasy
1:3
Znicz Kłobuck
Błękitni Libidza
3:3
Oksza Łobodno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
2:5
Płomień Czarny Las
Maraton Waleńczów
1:4
KS Pogoń Blachownia
Grom Cykarzew
6:4
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
2:0
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
4:1
Naprzód Ostrowy
Orzeł Kiedrzyn
3:2
Olimpia Truskolasy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
0:2
Oksza Łobodno
Płomień Czarny Las
3:0*
Maraton Waleńczów
Naprzód Ostrowy
2:1
Orzeł Kiedrzyn
Błękitni Libidza
2:3
Znicz Kłobuck
Olimpia Truskolasy
4:0
Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
3:0
Grom Cykarzew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
4:1
Olimpia Truskolasy
Orlik Blachownia
0:4
Naprzód Ostrowy
Maraton Waleńczów
1:5
Oksza Łobodno
Grom Cykarzew
0:3
KS Pogoń Blachownia
Znicz Kłobuck
2:2
Sokół Wręczyca Wielka
Orzeł Kiedrzyn
1:0
Błękitni Libidza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
1:2
Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza
8:2
Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
1:4
Orzeł Kiedrzyn
KS Pogoń Blachownia
1:1
Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno
3:2
Grom Cykarzew
Olimpia Truskolasy
19:0
Maraton Waleńczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
10:0
Błękitni Libidza
Orlik Blachownia
1:2
Sokół Wręczyca Wielka
Maraton Waleńczów
2:14
Grom Cykarzew
Znicz Kłobuck
1:1
Oksza Łobodno
Orzeł Kiedrzyn
5:0
KS Pogoń Blachownia
Olimpia Truskolasy
5:3
Naprzód Ostrowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
1:7
Olimpia Truskolasy
Naprzód Ostrowy
3:0*
Maraton Waleńczów
Sokół Wręczyca Wielka
5:2
Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew
1:1
Znicz Kłobuck
KS Pogoń Blachownia
0:2
Orlik Blachownia
Oksza Łobodno
1:0
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
2:0
KS Pogoń Blachownia
Naprzód Ostrowy
2:2
Błękitni Libidza
Orlik Blachownia
0:2
Oksza Łobodno
Maraton Waleńczów
1:8
Znicz Kłobuck
Olimpia Truskolasy
1:0
Sokół Wręczyca Wielka
Orzeł Kiedrzyn
6:2
Grom Cykarzew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
3:2
Maraton Waleńczów
Sokół Wręczyca Wielka
2:0
Naprzód Ostrowy
Grom Cykarzew
6:2
Orlik Blachownia
KS Pogoń Blachownia
1:1
Olimpia Truskolasy
Oksza Łobodno
3:2
Płomień Czarny Las
Znicz Kłobuck
0:1
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
4:1
Błękitni Libidza
Maraton Waleńczów
0:17
Orzeł Kiedrzyn
Grom Cykarzew
1:5
Płomień Czarny Las
KS Pogoń Blachownia
1:0
Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno
0:5
Olimpia Truskolasy
Znicz Kłobuck
1:1
Orlik Blachownia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
2:1
Znicz Kłobuck
Naprzód Ostrowy
2:5
Oksza Łobodno
Orlik Blachownia
0:2
Orzeł Kiedrzyn
Błękitni Libidza
0:2
KS Pogoń Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
9:0
Maraton Waleńczów
Olimpia Truskolasy
4:1
Grom Cykarzew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Maraton Waleńczów
1:9
Orlik Blachownia
Grom Cykarzew
0:4
Naprzód Ostrowy
KS Pogoń Blachownia
2:0
Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno
7:0
Błękitni Libidza
Znicz Kłobuck
3:3
Olimpia Truskolasy
Orzeł Kiedrzyn
0:0
Płomień Czarny Las
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
5:1
Orlik Blachownia
Naprzód Ostrowy
2:0
Znicz Kłobuck
Błękitni Libidza
4:0
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
5:3
Oksza Łobodno
KS Pogoń Blachownia
3:0
Maraton Waleńczów
Olimpia Truskolasy
5:0
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
2:2
KS Pogoń Blachownia
Orlik Blachownia
0:1
Olimpia Truskolasy
Maraton Waleńczów
1:2
Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew
0:2
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
2:1
Błękitni Libidza
Orzeł Kiedrzyn
2:2
Naprzód Ostrowy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
1:0
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
3:1
Orzeł Kiedrzyn
Sokół Wręczyca Wielka
2:2
Znicz Kłobuck
KS Pogoń Blachownia
2:1
Grom Cykarzew
Oksza Łobodno
8:1
Maraton Waleńczów
Olimpia Truskolasy
5:1
Płomień Czarny Las
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
2:2
Naprzód Ostrowy
Orlik Blachownia
1:2
Błękitni Libidza
Maraton Waleńczów
0:6
Olimpia Truskolasy
Grom Cykarzew
0:5
Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck
1:0
KS Pogoń Blachownia
Orzeł Kiedrzyn
2:0
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
1:2
Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka
3:0
Orlik Blachownia
Naprzód Ostrowy
1:3
Olimpia Truskolasy
Grom Cykarzew
2:1
Maraton Waleńczów
Błękitni Libidza
1:2
Płomień Czarny Las
KS Pogoń Blachownia
0:2
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
4:0
Sokół Wręczyca Wielka
Maraton Waleńczów
1:5
Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck
2:1
Grom Cykarzew
Orzeł Kiedrzyn
3:2
Oksza Łobodno
Olimpia Truskolasy
4:0
Błękitni Libidza
Orlik Blachownia
1:2
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
6:0
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
0:0
Naprzód Ostrowy
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Olimpia Truskolasy
Grom Cykarzew
0:0
Orzeł Kiedrzyn
KS Pogoń Blachownia
1:1
Płomień Czarny Las
Znicz Kłobuck
5:0
Maraton Waleńczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
4:1
Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy
1:2
Sokół Wręczyca Wielka
Orlik Blachownia
4:3
Grom Cykarzew
Orzeł Kiedrzyn
2:1
Znicz Kłobuck
Maraton Waleńczów
1:5
Błękitni Libidza
Olimpia Truskolasy
0:0
KS Pogoń Blachownia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij