zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
4:2
Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca Wielka
0:2
Liswarta Krzepice
Amator Golce
8:0
Maraton Waleńczów
KS Stradom Częstochowa
4:2
Grom Cykarzew
Alkas Aleksandria
3:0
KS Pogoń Blachownia
Grom Miedźno
8:5
Salos Częstochowa
Oksza Łobodno
1:5
Liswarta Popów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
2:2
Grom Miedźno
Liswarta Krzepice
0:0
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
7:0
Maraton Waleńczów
Junior Szarlejka
0:3
KS Stradom Częstochowa
Grom Cykarzew
0:1
Amator Golce
KS Pogoń Blachownia
5:1
Salos Częstochowa
Alkas Aleksandria
4:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
0:1
KS Pogoń Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
5:1
Grom Cykarzew
Amator Golce
0:1
Junior Szarlejka
Salos Częstochowa
0:2
Liswarta Popów
Oksza Łobodno
4:0
Maraton Waleńczów
Grom Miedźno
0:1
Liswarta Krzepice
KS Stradom Częstochowa
3:0
Alkas Aleksandria
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
1:0
KS Stradom Częstochowa
Liswarta Krzepice
0:1
Salos Częstochowa
Maraton Waleńczów
1:2
Grom Miedźno
Junior Szarlejka
3:7
Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew
6:1
Oksza Łobodno
KS Pogoń Blachownia
0:4
Liswarta Popów
Alkas Aleksandria
1:1
Amator Golce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
1:2
Liswarta Krzepice
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Alkas Aleksandria
Amator Golce
9:1
Naprzód Ostrowy
Salos Częstochowa
1:5
Maraton Waleńczów
Oksza Łobodno
1:2
Junior Szarlejka
Grom Miedźno
1:3
Grom Cykarzew
KS Stradom Częstochowa
8:1
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Szarlejka
1:2
Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy
6:2
Sokół Wręczyca Wielka
Maraton Waleńczów
0:2
Liswarta Popów
Grom Cykarzew
5:2
Salos Częstochowa
KS Pogoń Blachownia
0:3
Liswarta Krzepice
KS Stradom Częstochowa
0:3
Amator Golce
Alkas Aleksandria
0:1
Oksza Łobodno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
1:3
Grom Cykarzew
Liswarta Krzepice
1:1
Maraton Waleńczów
Sokół Wręczyca Wielka
0:2
KS Stradom Częstochowa
Salos Częstochowa
2:3
Junior Szarlejka
Oksza Łobodno
2:1
Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno
2:1
Alkas Aleksandria
Amator Golce
3:0
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stradom Częstochowa
1:0
Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy
5:1
Grom Miedźno
Junior Szarlejka
1:4
Liswarta Popów
Grom Cykarzew
1:3
Liswarta Krzepice
KS Pogoń Blachownia
3:0
Maraton Waleńczów
Alkas Aleksandria
4:2
Salos Częstochowa
Amator Golce
5:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
6:0
Alkas Aleksandria
Liswarta Krzepice
2:0
Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca Wielka
4:0
KS Pogoń Blachownia
Maraton Waleńczów
1:0
Grom Cykarzew
Salos Częstochowa
1:10
Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno
1:4
Amator Golce
Grom Miedźno
2:2
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
3:3
Liswarta Popów
Sokół Wręczyca Wielka
2:1
Oksza Łobodno
Junior Szarlejka
3:1
Maraton Waleńczów
KS Pogoń Blachownia
2:4
Grom Cykarzew
KS Stradom Częstochowa
2:0
Salos Częstochowa
Alkas Aleksandria
1:0
Liswarta Krzepice
Amator Golce
2:1
Grom Miedźno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
2:1
KS Stradom Częstochowa
Liswarta Krzepice
2:1
Naprzód Ostrowy
Maraton Waleńczów
0:2
Alkas Aleksandria
Salos Częstochowa
0:7
Amator Golce
Grom Cykarzew
0:7
Junior Szarlejka
Oksza Łobodno
1:0
KS Pogoń Blachownia
Grom Miedźno
3:3
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
5:1
Maraton Waleńczów
Sokół Wręczyca Wielka
9:3
Salos Częstochowa
KS Pogoń Blachownia
2:1
Junior Szarlejka
Oksza Łobodno
2:3
Grom Miedźno
Alkas Aleksandria
3:1
Grom Cykarzew
KS Stradom Częstochowa
1:2
Liswarta Krzepice
Amator Golce
3:1
Liswarta Popów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
4:4
Sokół Wręczyca Wielka
Liswarta Krzepice
0:0
Amator Golce
Maraton Waleńczów
2:2
KS Stradom Częstochowa
Salos Częstochowa
1:6
Oksza Łobodno
Grom Miedźno
6:1
KS Pogoń Blachownia
Junior Szarlejka
1:5
Alkas Aleksandria
Grom Cykarzew
2:5
Naprzód Ostrowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
5:1
Oksza Łobodno
Liswarta Krzepice
1:4
Sokół Wręczyca Wielka
Maraton Waleńczów
1:2
Amator Golce
Salos Częstochowa
0:3
Grom Miedźno
Grom Cykarzew
0:2
KS Stradom Częstochowa
Junior Szarlejka
2:3
Naprzód Ostrowy
KS Pogoń Blachownia
2:2
Alkas Aleksandria
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
3:3
Alkas Aleksandria
Maraton Waleńczów
1:0
Sokół Wręczyca Wielka
Amator Golce
3:1
Grom Cykarzew
Salos Częstochowa
0:3
KS Pogoń Blachownia
Oksza Łobodno
0:4
Liswarta Krzepice
Grom Miedźno
2:2
Liswarta Popów
KS Stradom Częstochowa
2:3
Junior Szarlejka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
1:0
Naprzód Ostrowy
Liswarta Popów
3:0
Salos Częstochowa
Liswarta Krzepice
3:2
Grom Miedźno
Maraton Waleńczów
3:2
Oksza Łobodno
Junior Szarlejka
1:3
Amator Golce
Grom Cykarzew
0:0
Sokół Wręczyca Wielka
Alkas Aleksandria
2:4
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
0:0
KS Pogoń Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
7:1
Junior Szarlejka
Amator Golce
2:1
Alkas Aleksandria
Salos Częstochowa
0:3
Liswarta Krzepice
Oksza Łobodno
5:0
Grom Cykarzew
Grom Miedźno
2:0
Maraton Waleńczów
KS Stradom Częstochowa
1:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
0:9
Amator Golce
Liswarta Krzepice
2:1
Liswarta Popów
Maraton Waleńczów
3:0
Salos Częstochowa
Junior Szarlejka
0:3
Oksza Łobodno
Grom Cykarzew
2:1
Grom Miedźno
KS Pogoń Blachownia
2:2
KS Stradom Częstochowa
Alkas Aleksandria
0:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
2:2
Maraton Waleńczów
Liswarta Krzepice
7:0
KS Pogoń Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
0:1
Naprzód Ostrowy
Amator Golce
4:1
KS Stradom Częstochowa
Salos Częstochowa
0:3
Grom Cykarzew
Oksza Łobodno
4:2
Alkas Aleksandria
Grom Miedźno
3:2
Junior Szarlejka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Maraton Waleńczów
1:1
Liswarta Krzepice
Naprzód Ostrowy
3:0
Oksza Łobodno
Junior Szarlejka
3:0
Salos Częstochowa
Grom Cykarzew
1:4
Liswarta Popów
KS Pogoń Blachownia
0:0
Amator Golce
KS Stradom Częstochowa
0:1
Sokół Wręczyca Wielka
Alkas Aleksandria
2:1
Grom Miedźno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
5:1
Junior Szarlejka
Liswarta Krzepice
4:1
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Amator Golce
Maraton Waleńczów
1:1
KS Pogoń Blachownia
Salos Częstochowa
0:3
Alkas Aleksandria
Oksza Łobodno
1:4
KS Stradom Częstochowa
Grom Miedźno
1:2
Naprzód Ostrowy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Alkas Aleksandria
3:2
Liswarta Popów
Junior Szarlejka
1:7
Liswarta Krzepice
Grom Cykarzew
2:0
Maraton Waleńczów
KS Pogoń Blachownia
1:0
Sokół Wręczyca Wielka
KS Stradom Częstochowa
4:4
Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy
3:0
Salos Częstochowa
Amator Golce
4:0
Oksza Łobodno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
4:2
Amator Golce
Liswarta Popów
3:3
Naprzód Ostrowy
Liswarta Krzepice
2:0
Alkas Aleksandria
Maraton Waleńczów
5:0
Junior Szarlejka
Salos Częstochowa
0:3
KS Stradom Częstochowa
Grom Cykarzew
0:4
KS Pogoń Blachownia
Oksza Łobodno
0:0
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
4:1
Liswarta Krzepice
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Grom Miedźno
Junior Szarlejka
2:0
Grom Cykarzew
KS Stradom Częstochowa
5:2
Liswarta Popów
KS Pogoń Blachownia
2:2
Oksza Łobodno
Alkas Aleksandria
1:5
Maraton Waleńczów
Amator Golce
3:0
Salos Częstochowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
0:5
Amator Golce
Liswarta Krzepice
1:3
KS Stradom Częstochowa
Maraton Waleńczów
2:1
Naprzód Ostrowy
Salos Częstochowa
0:3
Sokół Wręczyca Wielka
Junior Szarlejka
2:2
KS Pogoń Blachownia
Grom Cykarzew
3:2
Alkas Aleksandria
Grom Miedźno
1:0
Oksza Łobodno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
1:1
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Liswarta Popów
Alkas Aleksandria
3:1
Junior Szarlejka
Amator Golce
4:0
Liswarta Krzepice
KS Pogoń Blachownia
4:0
Grom Miedźno
KS Stradom Częstochowa
2:0
Maraton Waleńczów
Oksza Łobodno
3:0
Salos Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij