zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Sokół Wręczyca
3:1
Olimpia III Truskolasy
Polonia III Poraj
0:4
Orzeł III Pawonków
Beniaminek III Częstochowa
0:7
KS III Stradom Częstochowa
Skra Częstochowa
2:2
LKS III Kamienica Polska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek III Częstochowa
0:23
Skra Częstochowa
Olimpia III Truskolasy
0:2
Polonia III Poraj
KS III Stradom Częstochowa
10:1
Orzeł III Pawonków
LKS III Kamienica Polska
8:1
UKS III Sokół Wręczyca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
2:5
KS III Stradom Częstochowa
Orzeł III Pawonków
6:1
Olimpia III Truskolasy
Polonia III Poraj
0:2
LKS III Kamienica Polska
UKS III Sokół Wręczyca
8:1
Beniaminek III Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
10:0
UKS III Sokół Wręczyca
Beniaminek III Częstochowa
0:3
Polonia III Poraj
KS III Stradom Częstochowa
5:1
Olimpia III Truskolasy
LKS III Kamienica Polska
5:0
Orzeł III Pawonków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł III Pawonków
8:1
Beniaminek III Częstochowa
UKS III Sokół Wręczyca
1:7
KS III Stradom Częstochowa
Olimpia III Truskolasy
0:3
LKS III Kamienica Polska
Polonia III Poraj
3:8
Skra Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
11:1
Orzeł III Pawonków
UKS III Sokół Wręczyca
5:2
Polonia III Poraj
Beniaminek III Częstochowa
0:13
Olimpia III Truskolasy
KS III Stradom Częstochowa
3:1
LKS III Kamienica Polska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł III Pawonków
4:1
UKS III Sokół Wręczyca
Olimpia III Truskolasy
0:7
Skra Częstochowa
LKS III Kamienica Polska
13:1
Beniaminek III Częstochowa
Polonia III Poraj
0:5
KS III Stradom Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł III Pawonków
6:4
Polonia III Poraj
Olimpia III Truskolasy
4:0
UKS III Sokół Wręczyca
KS III Stradom Częstochowa
10:0
Beniaminek III Częstochowa
LKS III Kamienica Polska
3:1
Skra Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł III Pawonków
1:7
KS III Stradom Częstochowa
UKS III Sokół Wręczyca
3:3
LKS III Kamienica Polska
Polonia III Poraj
4:1
Olimpia III Truskolasy
Skra Częstochowa
3:0
Beniaminek III Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek III Częstochowa
0:3
UKS III Sokół Wręczyca
Olimpia III Truskolasy
5:4
Orzeł III Pawonków
KS III Stradom Częstochowa
5:0
Skra Częstochowa
LKS III Kamienica Polska
4:1
Polonia III Poraj
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Sokół Wręczyca
1:9
Skra Częstochowa
Olimpia III Truskolasy
0:6
KS III Stradom Częstochowa
Polonia III Poraj
3:0
Beniaminek III Częstochowa
Orzeł III Pawonków
3:4
LKS III Kamienica Polska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
13:1
Polonia III Poraj
Beniaminek III Częstochowa
0:3*
Orzeł III Pawonków
KS III Stradom Częstochowa
- : -
UKS III Sokół Wręczyca
LKS III Kamienica Polska
1:3
Olimpia III Truskolasy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł III Pawonków
3:0*
Skra Częstochowa
Olimpia III Truskolasy
3:0*
Beniaminek III Częstochowa
LKS III Kamienica Polska
1:5
KS III Stradom Częstochowa
Polonia III Poraj
4:2
UKS III Sokół Wręczyca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
0:0
Olimpia III Truskolasy
UKS III Sokół Wręczyca
1:4
Orzeł III Pawonków
Beniaminek III Częstochowa
0:3
LKS III Kamienica Polska
KS III Stradom Częstochowa
9:0
Polonia III Poraj
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij