zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
2:1
Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze
8:0
Zagłębie Sosnowiec
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
3:2
Stadion Śląski Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:3
UKS Ruch Chorzów
Raków Częstochowa
5:2
KS Rozwój Katowice
APN GKS Tychy
6:2
Czarni/Góral Żywiec
Stradom-AJD Częstochowa
1:4
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
3:2
APN GKS Tychy
UKS Ruch Chorzów
4:1
Piast Gliwice
KS Rozwój Katowice
1:2
Czarni/Góral Żywiec
ROW 1964 Rybnik
1:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:4
Gwarek Zabrze
Stadion Śląski Chorzów
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Raków Częstochowa
4:3
Stradom-AJD Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
2:1
Zagłębie Sosnowiec
Gwarek Zabrze
5:2
Stadion Śląski Chorzów
Czarni/Góral Żywiec
0:6
Górnik Zabrze
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:2
Raków Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
5:1
ROW 1964 Rybnik
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
APN GKS Tychy
4:1
UKS Ruch Chorzów
Stradom-AJD Częstochowa
2:1
KS Rozwój Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rozwój Katowice
1:2
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
5:3
Rekord Bielsko-Biała
UKS Ruch Chorzów
2:1
Czarni/Góral Żywiec
ROW 1964 Rybnik
1:1
Gwarek Zabrze
Zagłębie Sosnowiec
3:1
APN GKS Tychy
Stradom-AJD Częstochowa
0:6
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:3
Piast Gliwice
Stadion Śląski Chorzów
3:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
1:1
Stadion Śląski Chorzów
Górnik Zabrze
5:1
UKS Ruch Chorzów
Czarni/Góral Żywiec
2:2
Zagłębie Sosnowiec
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:1
KS Rozwój Katowice
APN GKS Tychy
2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Gwarek Zabrze
2:1
Raków Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
4:0
Stradom-AJD Częstochowa
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:2
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Górnik Zabrze
KS Rozwój Katowice
0:3
UKS Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik
2:1
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
Czarni/Góral Żywiec
Stadion Śląski Chorzów
2:2
APN GKS Tychy
Raków Częstochowa
2:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Stradom-AJD Częstochowa
0:13
Gwarek Zabrze
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
3:2
Zagłębie Sosnowiec
Piast Gliwice
1:2
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
1:4
Stadion Śląski Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
4:2
KS Rozwój Katowice
APN GKS Tychy
2:1
ROW 1964 Rybnik
Gwarek Zabrze
2:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
GKS GieKSa Katowice S.A.
10:0
Stradom-AJD Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rozwój Katowice
1:1
Zagłębie Sosnowiec
ROW 1964 Rybnik
2:0
Czarni/Góral Żywiec
Stradom-AJD Częstochowa
1:4
Piast Gliwice
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Rekord Bielsko-Biała
2:2
Gwarek Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
UKS Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
1:4
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
3:0
APN GKS Tychy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
3:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Gwarek Zabrze
7:0
KS Rozwój Katowice
UKS Ruch Chorzów
4:2
Stadion Śląski Chorzów
Czarni/Góral Żywiec
0:3
Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:2
Rekord Bielsko-Biała
APN GKS Tychy
5:0
Stradom-AJD Częstochowa
Górnik Zabrze
4:3
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
7:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
KS Rozwój Katowice
0:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
2:0
UKS Ruch Chorzów
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
4:1
APN GKS Tychy
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Piast Gliwice
Raków Częstochowa
3:1
Górnik Zabrze
Stadion Śląski Chorzów
7:0
Zagłębie Sosnowiec
Stradom-AJD Częstochowa
1:2
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
1:7
Gwarek Zabrze
Górnik Zabrze
11:0
Stradom-AJD Częstochowa
UKS Ruch Chorzów
2:2
Raków Częstochowa
Czarni/Góral Żywiec
0:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Zagłębie Sosnowiec
2:1
ROW 1964 Rybnik
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Stadion Śląski Chorzów
APN GKS Tychy
1:0
Rekord Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:1
KS Rozwój Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
1:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Gwarek Zabrze
5:2
APN GKS Tychy
KS Rozwój Katowice
2:6
Stadion Śląski Chorzów
Stradom-AJD Częstochowa
1:7
UKS Ruch Chorzów
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0:3
Górnik Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
6:0
Czarni/Góral Żywiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:2
Piast Gliwice
Raków Częstochowa
2:3
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
1:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Piast Gliwice
2:2
KS Rozwój Katowice
Górnik Zabrze
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
0:10
Gwarek Zabrze
Zagłębie Sosnowiec
6:2
Stradom-AJD Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Raków Częstochowa
Stadion Śląski Chorzów
2:3
ROW 1964 Rybnik
APN GKS Tychy
1:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
0:1
APN GKS Tychy
Gwarek Zabrze
4:1
Górnik Zabrze
KS Rozwój Katowice
1:1
ROW 1964 Rybnik
Stradom-AJD Częstochowa
0:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:0
Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała
2:1
UKS Ruch Chorzów
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:1
Czarni/Góral Żywiec
Raków Częstochowa
3:3
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
3:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Ruch Chorzów
1:3
Gwarek Zabrze
ROW 1964 Rybnik
1:4
Raków Częstochowa
Czarni/Góral Żywiec
0:3
Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec
5:0
Rekord Bielsko-Biała
APN GKS Tychy
4:0
KS Rozwój Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Stadion Śląski Chorzów
12:1
Stradom-AJD Częstochowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
4:0
Piast Gliwice
UKS Ruch Chorzów
3:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
KS Rozwój Katowice
0:3*
Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik
5:0
Stradom-AJD Częstochowa
Czarni/Góral Żywiec
1:3
APN GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec
3:2
Gwarek Zabrze
Stadion Śląski Chorzów
1:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
2:0
UKS Ruch Chorzów
Gwarek Zabrze
2:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
3:0
KS Rozwój Katowice
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:1
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
3:4
Stadion Śląski Chorzów
APN GKS Tychy
2:1
Górnik Zabrze
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0
Zagłębie Sosnowiec
Stradom-AJD Częstochowa
0:9
Raków Częstochowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
9:0
Czarni/Góral Żywiec
UKS Ruch Chorzów
2:2
APN GKS Tychy
KS Rozwój Katowice
0:3*
Stradom-AJD Częstochowa
ROW 1964 Rybnik
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Stadion Śląski Chorzów
0:3
Gwarek Zabrze
Raków Częstochowa
4:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Zagłębie Sosnowiec
4:0
Piast Gliwice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze
3:0*
KS Rozwój Katowice
Gwarek Zabrze
3:1
ROW 1964 Rybnik
Czarni/Góral Żywiec
0:3
UKS Ruch Chorzów
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
5:0
Stradom-AJD Częstochowa
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:0
Stadion Śląski Chorzów
APN GKS Tychy
1:5
Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała
2:2
Raków Częstochowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
2:2
Górnik Zabrze
KS Rozwój Katowice
0:3*
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
ROW 1964 Rybnik
1:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Stradom-AJD Częstochowa
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
APN GKS Tychy
Stadion Śląski Chorzów
0:6
Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec
8:0
Czarni/Góral Żywiec
Raków Częstochowa
0:2
Gwarek Zabrze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
2:2
ROW 1964 Rybnik
Gwarek Zabrze
3:0
Stradom-AJD Częstochowa
UKS Ruch Chorzów
3:0
KS Rozwój Katowice
Czarni/Góral Żywiec
2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
1:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
Raków Częstochowa
APN GKS Tychy
0:1
Stadion Śląski Chorzów
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rozwój Katowice
0:3
Rekord Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
2:2
APN GKS Tychy
Stradom-AJD Częstochowa
1:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:2
Gwarek Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:3
Górnik Zabrze
Stadion Śląski Chorzów
6:0
Czarni/Góral Żywiec
Raków Częstochowa
2:1
Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec
0:2
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
9:2
Stradom-AJD Częstochowa
Górnik Zabrze
1:1
Stadion Śląski Chorzów
Gwarek Zabrze
6:1
Rekord Bielsko-Biała
UKS Ruch Chorzów
1:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
0:5
ROW 1964 Rybnik
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
APN GKS Tychy
6:2
Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec
3:0*
KS Rozwój Katowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rozwój Katowice
0:3*
Gwarek Zabrze
ROW 1964 Rybnik
5:0
Górnik Zabrze
Stradom-AJD Częstochowa
1:4
APN GKS Tychy
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:0
Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
3:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Stadion Śląski Chorzów
2:3
UKS Ruch Chorzów
Raków Częstochowa
3:0*
Czarni/Góral Żywiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
6:1
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Zabrze
5:0
Raków Częstochowa
UKS Ruch Chorzów
1:2
ROW 1964 Rybnik
Czarni/Góral Żywiec
1:1
Stradom-AJD Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0*
KS Rozwój Katowice
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:0
Gwarek Zabrze
APN GKS Tychy
0:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:1
Piast Gliwice
KS Rozwój Katowice
0:3*
GKS GieKSa Katowice S.A.
Stradom-AJD Częstochowa
0:6
Górnik Zabrze
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
5:0
Czarni/Góral Żywiec
Rekord Bielsko-Biała
0:0
APN GKS Tychy
Stadion Śląski Chorzów
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
2:2
Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa
0:2
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
0:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Górnik Zabrze
1:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
UKS Ruch Chorzów
2:0
Stradom-AJD Częstochowa
Czarni/Góral Żywiec
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
ROW 1964 Rybnik
Stadion Śląski Chorzów
3:0*
KS Rozwój Katowice
APN GKS Tychy
1:9
Gwarek Zabrze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:0*
Czarni/Góral Żywiec
KS Rozwój Katowice
0:3*
Piast Gliwice
ROW 1964 Rybnik
0:1
Stadion Śląski Chorzów
Stradom-AJD Częstochowa
0:4
Zagłębie Sosnowiec
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
4:3
UKS Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
0:2
Górnik Zabrze
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:1
APN GKS Tychy
Raków Częstochowa
1:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
0:2
Gwarek Zabrze
UKS Ruch Chorzów
2:1
Rekord Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
3:0*
KS Rozwój Katowice
Czarni/Góral Żywiec
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Zagłębie Sosnowiec
0:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Stadion Śląski Chorzów
6:1
Raków Częstochowa
APN GKS Tychy
3:0
Piast Gliwice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
9:1
Czarni/Góral Żywiec
Gwarek Zabrze
5:0
UKS Ruch Chorzów
KS Rozwój Katowice
0:3*
APN GKS Tychy
Stradom-AJD Częstochowa
0:3
Stadion Śląski Chorzów
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Zagłębie Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:2
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
1:2
ROW 1964 Rybnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij