zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
0:3
Unia Kalety
Rozwój Olszyna
7:3
Dron-Har Droniowice
Tajfun Harbułtowice
1:1
Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:3*
LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków
7:1
Zieloni Zborowskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
0:2
Orzeł Pawonków
Dragon Rusinowice
2:4
LKS Wierzbie
Unia Kalety
9:0
Rozwój Olszyna
Zieloni Zborowskie
1:4
Płomień Przystajń
Dron-Har Droniowice
3:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
5:3
Tajfun Harbułtowice
Rozwój Olszyna
4:1
Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie
1:1
Dron-Har Droniowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:1
Unia Kalety
Orzeł Pawonków
1:1
Dragon Rusinowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
4:1
Rozwój Olszyna
Dragon Rusinowice
1:3
Dron-Har Droniowice
Unia Kalety
7:1
LKS Wierzbie
Zieloni Zborowskie
0:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
Orzeł Pawonków
1:2
Płomień Przystajń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
3:2
Dragon Rusinowice
Rozwój Olszyna
2:4
Orzeł Pawonków
LKS Wierzbie
27:1
Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie
4:8
Tajfun Harbułtowice
Dron-Har Droniowice
1:2
Unia Kalety
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
1:0
LKS Wierzbie
Płomień Przystajń
3:0*
Rozwój Olszyna
Dragon Rusinowice
2:3
Unia Kalety
Zieloni Zborowskie
1:3
Dron-Har Droniowice
Orzeł Pawonków
3:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dron-Har Droniowice
1:1
Tajfun Harbułtowice
Rozwój Olszyna
5:5
Dragon Rusinowice
Unia Kalety
11:1
Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie
1:1
Orzeł Pawonków
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:6
Płomień Przystajń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
2:0
Unia Kalety
Płomień Przystajń
4:0
LKS Wierzbie
Rozwój Olszyna
0:3
Płomień Łagiewniki Wielkie
Dragon Rusinowice
2:0
Zieloni Zborowskie
Orzeł Pawonków
4:3
Dron-Har Droniowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
3:0*
Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie
0:1
Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie
3:0*
Rozwój Olszyna
Dron-Har Droniowice
2:1
Płomień Przystajń
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:5
Dragon Rusinowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
1:2
Tajfun Harbułtowice
Unia Kalety
2:1
Płomień Przystajń
Zieloni Zborowskie
1:2
Orzeł Pawonków
LKS Wierzbie
3:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Dron-Har Droniowice
3:0*
Rozwój Olszyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
10:0
Zieloni Zborowskie
Rozwój Olszyna
0:3*
Unia Kalety
LKS Wierzbie
1:0
Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:3
Dron-Har Droniowice
Orzeł Pawonków
4:0
Tajfun Harbułtowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
0:1
Płomień Przystajń
Unia Kalety
6:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Dron-Har Droniowice
0:1
LKS Wierzbie
Dragon Rusinowice
3:4
Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie
3:0*
Rozwój Olszyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
1:3
Orzeł Pawonków
Rozwój Olszyna
0:3*
Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie
0:3
Unia Kalety
Dron-Har Droniowice
2:2
Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:1
Zieloni Zborowskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
6:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
Dragon Rusinowice
1:1
Płomień Przystajń
Unia Kalety
1:1
Dron-Har Droniowice
Zieloni Zborowskie
0:6
LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków
3:0*
Rozwój Olszyna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Olszyna
0:3*
Płomień Przystajń
Unia Kalety
3:0
Dragon Rusinowice
LKS Wierzbie
1:0
Tajfun Harbułtowice
Dron-Har Droniowice
3:1
Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:1
Orzeł Pawonków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
3:1
Dron-Har Droniowice
Płomień Przystajń
5:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Dragon Rusinowice
3:0*
Rozwój Olszyna
Zieloni Zborowskie
1:2
Unia Kalety
Orzeł Pawonków
0:1
LKS Wierzbie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
2:1
Tajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie
0:3
Dragon Rusinowice
LKS Wierzbie
1:4
Płomień Przystajń
Dron-Har Droniowice
2:1
Orzeł Pawonków
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:0*
Rozwój Olszyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
2:1
Zieloni Zborowskie
Orzeł Pawonków
1:1
Unia Kalety
Płomień Przystajń
3:2
Dron-Har Droniowice
Rozwój Olszyna
0:3*
LKS Wierzbie
Dragon Rusinowice
2:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij