zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
5:3
Lot Konopiska
Stradom Częstochowa
3:4
Sokół Wręczyca Wielka
Skra Częstochowa
9:2
Znicz Kłobuck
KS APN Częstochowa
14:0
Liswarta Popów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
3:5
KS APN Częstochowa
Lot Konopiska
7:10
Stradom Częstochowa
Znicz Kłobuck
7:8
Liswarta Popów
Skra Częstochowa
10:1
Ajaks Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
7:5
Sokół Wręczyca Wielka
Ajaks Częstochowa
8:1
Znicz Kłobuck
Stradom Częstochowa
2:12
Skra Częstochowa
KS APN Częstochowa
12:2
Lot Konopiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
16:1
Stradom Częstochowa
Lot Konopiska
4:6
Liswarta Popów
Znicz Kłobuck
4:2
Sokół Wręczyca Wielka
Skra Częstochowa
- : -
KS APN Częstochowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
3:5
Lot Konopiska
Liswarta Popów
1:7
Skra Częstochowa
Stradom Częstochowa
3:3
Znicz Kłobuck
KS APN Częstochowa
6:6
Ajaks Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
3:0
Liswarta Popów
Stradom Częstochowa
- : -
KS APN Częstochowa
Znicz Kłobuck
9:2
Lot Konopiska
Skra Częstochowa
18:0
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
2:5
Ajaks Częstochowa
Liswarta Popów
5:7
Stradom Częstochowa
Lot Konopiska
4:14
Skra Częstochowa
KS APN Częstochowa
9:3
Znicz Kłobuck
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
6:2
Stradom Częstochowa
Liswarta Popów
0:12
KS APN Częstochowa
Lot Konopiska
4:7
Ajaks Częstochowa
Znicz Kłobuck
2:11
Skra Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
1:9
Znicz Kłobuck
Ajaks Częstochowa
3:4
Skra Częstochowa
Stradom Częstochowa
2:12
Lot Konopiska
KS APN Częstochowa
6:4
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
1:5
Liswarta Popów
Lot Konopiska
4:12
KS APN Częstochowa
Znicz Kłobuck
6:4
Ajaks Częstochowa
Skra Częstochowa
21:1
Stradom Częstochowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
0:5
Znicz Kłobuck
Liswarta Popów
5:11
Lot Konopiska
Stradom Częstochowa
2:17
Ajaks Częstochowa
KS APN Częstochowa
7:5
Skra Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
5:4
KS APN Częstochowa
Lot Konopiska
8:4
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
7:2
Stradom Częstochowa
Skra Częstochowa
13:1
Liswarta Popów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
1:9
Skra Częstochowa
Liswarta Popów
4:9
Ajaks Częstochowa
Lot Konopiska
8:7
Znicz Kłobuck
KS APN Częstochowa
19:1
Stradom Częstochowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
- : -
Sokół Wręczyca Wielka
Stradom Częstochowa
- : -
Liswarta Popów
Znicz Kłobuck
- : -
KS APN Częstochowa
Skra Częstochowa
- : -
Lot Konopiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości