zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
5:2
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
1:3
Płomień Lgota Mała
Biała Gwiazda Krasice
3:0
Metal Rzeki Wielkie
Warta II Mstów
0:3
Sparta Nowa Wieś
Polonia Unia Widzów
5:2
Junior Szarlejka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
3:0*
Polonia Unia Widzów
Metal Rzeki Wielkie
1:2
Iskra Mokrzesz
Sparta Nowa Wieś
5:1
Płomień Lgota Mała
Junior Szarlejka
5:0
Biała Gwiazda Krasice
Warta II Mstów
1:1
Znicz II Kłobuck
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
1:5
Junior Szarlejka
Sparta Nowa Wieś
2:1
Znicz II Kłobuck
Biała Gwiazda Krasice
2:5
Start Soborzyce
Płomień Lgota Mała
6:1
Metal Rzeki Wielkie
Polonia Unia Widzów
0:2
Warta II Mstów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
5:3
Iskra Mokrzesz
Sparta Nowa Wieś
4:1
Metal Rzeki Wielkie
Junior Szarlejka
3:2
Płomień Lgota Mała
Warta II Mstów
3:1
Biała Gwiazda Krasice
Znicz II Kłobuck
1:0
Polonia Unia Widzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
2:3
Warta II Mstów
Metal Rzeki Wielkie
1:4
Junior Szarlejka
Biała Gwiazda Krasice
0:3*
Znicz II Kłobuck
Płomień Lgota Mała
3:4
Start Soborzyce
Polonia Unia Widzów
1:6
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
7:0
Metal Rzeki Wielkie
Sparta Nowa Wieś
0:0
Junior Szarlejka
Warta II Mstów
4:4
Płomień Lgota Mała
Polonia Unia Widzów
5:2
Biała Gwiazda Krasice
Znicz II Kłobuck
2:2
Iskra Mokrzesz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Lgota Mała
3:4
Znicz II Kłobuck
Metal Rzeki Wielkie
3:1
Warta II Mstów
Biała Gwiazda Krasice
1:1
Sparta Nowa Wieś
Junior Szarlejka
3:0
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
4:4
Polonia Unia Widzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
2:0
Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice
4:3
Iskra Mokrzesz
Warta II Mstów
3:3
Junior Szarlejka
Polonia Unia Widzów
3:2
Płomień Lgota Mała
Znicz II Kłobuck
6:1
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
1:0
Warta II Mstów
Iskra Mokrzesz
3:1
Sparta Nowa Wieś
Metal Rzeki Wielkie
2:2
Polonia Unia Widzów
Płomień Lgota Mała
4:1
Biała Gwiazda Krasice
Junior Szarlejka
6:0
Znicz II Kłobuck
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
3:1
Znicz II Kłobuck
Metal Rzeki Wielkie
3:1
Biała Gwiazda Krasice
Sparta Nowa Wieś
6:2
Warta II Mstów
Płomień Lgota Mała
1:3
Iskra Mokrzesz
Junior Szarlejka
2:0
Polonia Unia Widzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
2:2
Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice
1:3
Junior Szarlejka
Płomień Lgota Mała
0:2
Sparta Nowa Wieś
Polonia Unia Widzów
1:1
Start Soborzyce
Znicz II Kłobuck
2:3
Warta II Mstów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
- : -
Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie
- : -
Płomień Lgota Mała
Junior Szarlejka
- : -
Iskra Mokrzesz
Warta II Mstów
- : -
Polonia Unia Widzów
Znicz II Kłobuck
- : -
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
- : -
Start Soborzyce
Metal Rzeki Wielkie
- : -
Sparta Nowa Wieś
Biała Gwiazda Krasice
- : -
Warta II Mstów
Płomień Lgota Mała
- : -
Junior Szarlejka
Polonia Unia Widzów
- : -
Znicz II Kłobuck
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij