Komplet punktów wrócił z nami!

Grom Cykarzew 3 - Olimpia Truskolasy

Spotkanie zaczęło się dla nas szczęśliwie. Po rzucie rożnym, Paweł Mardosz otworzył wynik, drugą bramkę po dograniu do "pustaka" przez Cezarego Tomzińskiego - Bartłomiej Paciepnik zdobywa bramkę na 0:2, kilka minut później po raz drugi w meczu do siatki trafił Paciepnik po zagraniu z rzutu wolnego od Marcina Zalewskiego i do szatni schodziliśmy z 3 bramkową przewagą. Druga połowa zaczęła się mniej szczęśliwie niż pierwsza i to gospodarze strzelają na 1:3. Bramka na 1:4 po raz kolejny pada z ładnej akcji i dograniu do pustej bramki przez Jakuba Tyklewicza i autorem bramki jest Mateusz Jędrysiak. Dwie ostatnie bramki padły po strzałach z daleka, pierwszej autorem był Tomziński, natomiast ostatniej bramki w spotkaniu był Zalewski