zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
6:1
Płomień Przystajń
Olimpia Truskolasy
3:0
Maraton Waleńczów
Pogoń Kamyk
2:4
Gmina II Kłomnice
Talent Szczekociny
9:0
Liswarta Popów
Unia Rędziny
4:2
MLKS Woźniki
Oksza Łobodno
6:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
10:1
Olimpia Truskolasy
Gmina II Kłomnice
8:1
Talent Szczekociny
Maraton Waleńczów
1:3
Orzeł Pawonków
Sokół Wręczyca Wielka
3:4
MLKS Woźniki
Liswarta Popów
0:3
Unia Rędziny
Płomień Przystajń
3:3
Pogoń Kamyk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
1:3
Oksza Łobodno
MLKS Woźniki
3:0
Liswarta Popów
Olimpia Truskolasy
3:2
Sokół Wręczyca Wielka
Unia Rędziny
0:5
Gmina II Kłomnice
Pogoń Kamyk
4:1
Maraton Waleńczów
Talent Szczekociny
7:2
Płomień Przystajń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
3:2
Orzeł Pawonków
Gmina II Kłomnice
11:0
MLKS Woźniki
Maraton Waleńczów
3:1
Talent Szczekociny
Sokół Wręczyca Wielka
3:0
Liswarta Popów
Płomień Przystajń
4:4
Unia Rędziny
Oksza Łobodno
3:0
Pogoń Kamyk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Unia Rędziny
3:0
Maraton Waleńczów
Talent Szczekociny
5:1
Oksza Łobodno
Liswarta Popów
0:3
Gmina II Kłomnice
MLKS Woźniki
2:10
Płomień Przystajń
Pogoń Kamyk
1:3
Olimpia Truskolasy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
2:2
Pogoń Kamyk
Olimpia Truskolasy
3:2
Talent Szczekociny
Maraton Waleńczów
4:1
MLKS Woźniki
Sokół Wręczyca Wielka
1:5
Gmina II Kłomnice
Płomień Przystajń
3:0
Liswarta Popów
Oksza Łobodno
8:2
Unia Rędziny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
8:0
Sokół Wręczyca Wielka
Gmina II Kłomnice
2:0
Płomień Przystajń
Unia Rędziny
1:2
Olimpia Truskolasy
Talent Szczekociny
1:3
Orzeł Pawonków
Liswarta Popów
0:3
Maraton Waleńczów
MLKS Woźniki
0:9
Oksza Łobodno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
3:1
Talent Szczekociny
Orzeł Pawonków
5:2
Unia Rędziny
Olimpia Truskolasy
3:0
MLKS Woźniki
Oksza Łobodno
11:0
Liswarta Popów
Maraton Waleńczów
0:7
Gmina II Kłomnice
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Płomień Przystajń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
0:6
Orzeł Pawonków
Talent Szczekociny
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Gmina II Kłomnice
1:2
Oksza Łobodno
Unia Rędziny
3:2
Pogoń Kamyk
Liswarta Popów
0:3
Olimpia Truskolasy
Płomień Przystajń
3:1
Maraton Waleńczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
1:3
Gmina II Kłomnice
Pogoń Kamyk
4:1
MLKS Woźniki
Talent Szczekociny
3:0
Unia Rędziny
Oksza Łobodno
2:0
Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków
5:1
Liswarta Popów
Sokół Wręczyca Wielka
0:0
Maraton Waleńczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina II Kłomnice
1:1
Orzeł Pawonków
Unia Rędziny
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Maraton Waleńczów
0:3
Oksza Łobodno
MLKS Woźniki
1:7
Talent Szczekociny
Płomień Przystajń
10:1
Olimpia Truskolasy
Liswarta Popów
1:2
Pogoń Kamyk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina II Kłomnice
0:1
Pogoń Kamyk
Maraton Waleńczów
2:3
Olimpia Truskolasy
MLKS Woźniki
0:3
Unia Rędziny
Sokół Wręczyca Wielka
0:3
Oksza Łobodno
Liswarta Popów
3:5
Talent Szczekociny
Płomień Przystajń
1:2
Orzeł Pawonków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
0:0
Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków
9:1
Maraton Waleńczów
Unia Rędziny
1:1
Liswarta Popów
Talent Szczekociny
2:4
Gmina II Kłomnice
Olimpia Truskolasy
1:4
Oksza Łobodno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Maraton Waleńczów
0:2
Pogoń Kamyk
Oksza Łobodno
3:3
Orzeł Pawonków
Gmina II Kłomnice
5:0
Unia Rędziny
Sokół Wręczyca Wielka
0:3
Olimpia Truskolasy
Liswarta Popów
3:0
MLKS Woźniki
Płomień Przystajń
3:2
Talent Szczekociny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
6:1
Olimpia Truskolasy
Unia Rędziny
5:0
Płomień Przystajń
MLKS Woźniki
0:3
Gmina II Kłomnice
Liswarta Popów
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Pogoń Kamyk
1:0
Oksza Łobodno
Talent Szczekociny
5:1
Maraton Waleńczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
1:3
Pogoń Kamyk
Oksza Łobodno
5:2
Talent Szczekociny
Maraton Waleńczów
3:4
Unia Rędziny
Sokół Wręczyca Wielka
0:3
Orzeł Pawonków
Płomień Przystajń
3:0
MLKS Woźniki
Gmina II Kłomnice
2:0
Liswarta Popów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
5:1
Orzeł Pawonków
Gmina II Kłomnice
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Unia Rędziny
0:6
Oksza Łobodno
Talent Szczekociny
4:1
Olimpia Truskolasy
MLKS Woźniki
0:3
Maraton Waleńczów
Liswarta Popów
6:2
Płomień Przystajń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
7:0
Unia Rędziny
Oksza Łobodno
3:0
MLKS Woźniki
Orzeł Pawonków
6:0
Talent Szczekociny
Maraton Waleńczów
2:4
Liswarta Popów
Sokół Wręczyca Wielka
0:3
Pogoń Kamyk
Płomień Przystajń
2:2
Gmina II Kłomnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina II Kłomnice
3:0
Maraton Waleńczów
Unia Rędziny
0:5
Orzeł Pawonków
Talent Szczekociny
0:4
Pogoń Kamyk
MLKS Woźniki
0:3
Olimpia Truskolasy
Płomień Przystajń
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Liswarta Popów
0:7
Oksza Łobodno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
7:4
Liswarta Popów
Oksza Łobodno
3:0
Gmina II Kłomnice
Pogoń Kamyk
2:1
Unia Rędziny
Orzeł Pawonków
3:0
MLKS Woźniki
Sokół Wręczyca Wielka
0:3
Talent Szczekociny
Maraton Waleńczów
2:2
Płomień Przystajń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina II Kłomnice
2:1
Olimpia Truskolasy
Unia Rędziny
8:3
Talent Szczekociny
Maraton Waleńczów
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
MLKS Woźniki
0:3
Pogoń Kamyk
Liswarta Popów
0:3
Orzeł Pawonków
Płomień Przystajń
0:8
Oksza Łobodno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
9:0
Płomień Przystajń
Oksza Łobodno
3:0
Maraton Waleńczów
Pogoń Kamyk
3:0
Liswarta Popów
Orzeł Pawonków
1:3
Gmina II Kłomnice
Unia Rędziny
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Talent Szczekociny
3:0
MLKS Woźniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij