zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Cykarzew
Pauza
Sparta Lubliniec
7:0
Jura Niegowa
Promień Glinica
2:0
Lot Konopiska
Błękitni Herby
0:2
Gmina Kłomnice
Jedność Boronów
0:4
KS Panki
Olimpia Truskolasy
4:1
Orkan Rzerzęczyce
MLKS Woźniki
7:5
Orzeł Pawonków
GKS Czarni Starcza
3:3
MKS Myszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Pawonków
Lot Konopiska
0:5
Sparta Lubliniec
Jura Niegowa
4:0
GKS Czarni Starcza
Gmina Kłomnice
1:3
Olimpia Truskolasy
MKS Myszków
4:1
MLKS Woźniki
Grom Cykarzew
0:3*
Błękitni Herby
Orkan Rzerzęczyce
4:1
Jedność Boronów
KS Panki
2:2
Promień Glinica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
Pauza
Sparta Lubliniec
4:1
KS Panki
Promień Glinica
2:2
Orkan Rzerzęczyce
GKS Czarni Starcza
7:2
Lot Konopiska
Orzeł Pawonków
2:7
MKS Myszków
MLKS Woźniki
0:8
Jura Niegowa
Jedność Boronów
5:1
Gmina Kłomnice
Olimpia Truskolasy
12:0
Grom Cykarzew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Myszków
Pauza
Lot Konopiska
0:0
MLKS Woźniki
Jura Niegowa
5:2
Orzeł Pawonków
Gmina Kłomnice
2:16
Promień Glinica
Błękitni Herby
0:2
Olimpia Truskolasy
Grom Cykarzew
0:5
Jedność Boronów
KS Panki
1:0
GKS Czarni Starcza
Orkan Rzerzęczyce
1:3
Sparta Lubliniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
Pauza
Promień Glinica
6:0
Grom Cykarzew
GKS Czarni Starcza
2:4
Orkan Rzerzęczyce
MKS Myszków
6:1
Jura Niegowa
Orzeł Pawonków
0:3*
Lot Konopiska
MLKS Woźniki
0:4
KS Panki
Jedność Boronów
1:2
Błękitni Herby
Sparta Lubliniec
9:0
Gmina Kłomnice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jura Niegowa
Lot Konopiska
1:1
MKS Myszków
Gmina Kłomnice
8:1
GKS Czarni Starcza
Błękitni Herby
2:1
Promień Glinica
Grom Cykarzew
1:9
Sparta Lubliniec
Olimpia Truskolasy
0:0
Jedność Boronów
KS Panki
14:0
Orzeł Pawonków
Orkan Rzerzęczyce
3:0
MLKS Woźniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Boronów
Pauza
Jura Niegowa
3:3
Lot Konopiska
Sparta Lubliniec
10:0
Błękitni Herby
Promień Glinica
0:2
Olimpia Truskolasy
GKS Czarni Starcza
10:1
Grom Cykarzew
MKS Myszków
1:1
KS Panki
Orzeł Pawonków
1:7
Orkan Rzerzęczyce
MLKS Woźniki
3:4
Gmina Kłomnice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lot Konopiska
Gmina Kłomnice
7:3
Orzeł Pawonków
Błękitni Herby
4:1
GKS Czarni Starcza
Jedność Boronów
2:3
Promień Glinica
Olimpia Truskolasy
0:0
Sparta Lubliniec
Orkan Rzerzęczyce
1:2
MKS Myszków
KS Panki
8:5
Jura Niegowa
Grom Cykarzew
3:0
MLKS Woźniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
Pauza
Lot Konopiska
3:2
KS Panki
Jura Niegowa
3:1
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Lubliniec
7:0
Jedność Boronów
GKS Czarni Starcza
3:1
Olimpia Truskolasy
Orzeł Pawonków
7:0
Grom Cykarzew
MLKS Woźniki
1:7
Błękitni Herby
MKS Myszków
3:1
Gmina Kłomnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Panki
Promień Glinica
0:6
Sparta Lubliniec
Gmina Kłomnice
6:1
Jura Niegowa
Błękitni Herby
3:2
Orzeł Pawonków
Jedność Boronów
5:0
GKS Czarni Starcza
Grom Cykarzew
0:6
MKS Myszków
Olimpia Truskolasy
8:2
MLKS Woźniki
Orkan Rzerzęczyce
2:1
Lot Konopiska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
Pauza
Lot Konopiska
3:0*
Gmina Kłomnice
Jura Niegowa
3:1
Grom Cykarzew
GKS Czarni Starcza
0:7
Promień Glinica
MKS Myszków
4:3
Błękitni Herby
Orzeł Pawonków
1:16
Olimpia Truskolasy
MLKS Woźniki
0:4
Jedność Boronów
KS Panki
10:3
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Lubliniec
11:0
GKS Czarni Starcza
Promień Glinica
2:0
MLKS Woźniki
Gmina Kłomnice
2:4
KS Panki
Błękitni Herby
7:1
Jura Niegowa
Jedność Boronów
7:2
Orzeł Pawonków
Grom Cykarzew
0:10
Lot Konopiska
Olimpia Truskolasy
4:1
MKS Myszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Czarni Starcza
Pauza
Lot Konopiska
3:0
Błękitni Herby
Jura Niegowa
0:6
Olimpia Truskolasy
MKS Myszków
4:0
Jedność Boronów
Orzeł Pawonków
3:0
Promień Glinica
MLKS Woźniki
1:16
Sparta Lubliniec
Orkan Rzerzęczyce
1:0
Gmina Kłomnice
KS Panki
6:0
Grom Cykarzew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gmina Kłomnice
Sparta Lubliniec
8:0
Orzeł Pawonków
Promień Glinica
2:1
MKS Myszków
GKS Czarni Starcza
1:3
MLKS Woźniki
Błękitni Herby
1:0
KS Panki
Jedność Boronów
4:0
Jura Niegowa
Grom Cykarzew
1:6
Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Truskolasy
0:1
Lot Konopiska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
Pauza
Lot Konopiska
2:0
Jedność Boronów
Jura Niegowa
2:4
Promień Glinica
Gmina Kłomnice
5:0
Grom Cykarzew
MKS Myszków
1:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Pawonków
1:2
GKS Czarni Starcza
Orkan Rzerzęczyce
6:2
Błękitni Herby
KS Panki
3:2
Olimpia Truskolasy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grom Cykarzew
Lot Konopiska
3:1
Promień Glinica
Jura Niegowa
2:3
Sparta Lubliniec
Gmina Kłomnice
0:3*
Błękitni Herby
MKS Myszków
4:0
GKS Czarni Starcza
Orzeł Pawonków
6:1
MLKS Woźniki
Orkan Rzerzęczyce
3:1
Olimpia Truskolasy
KS Panki
0:2
Jedność Boronów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
Sparta Lubliniec
3:0
Lot Konopiska
Promień Glinica
4:2
KS Panki
GKS Czarni Starcza
0:4
Jura Niegowa
Błękitni Herby
2:0
Grom Cykarzew
MLKS Woźniki
0:3
MKS Myszków
Jedność Boronów
3:2
Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Truskolasy
3:0*
Gmina Kłomnice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Herby
Lot Konopiska
2:0
GKS Czarni Starcza
Jura Niegowa
7:0
MLKS Woźniki
Gmina Kłomnice
0:3*
Jedność Boronów
MKS Myszków
6:2
Orzeł Pawonków
Grom Cykarzew
1:5
Olimpia Truskolasy
Orkan Rzerzęczyce
3:0*
Promień Glinica
KS Panki
0:2
Sparta Lubliniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Myszków
Pauza
Lot Konopiska
6:1
MLKS Woźniki
Sparta Lubliniec
6:2
Orkan Rzerzęczyce
Promień Glinica
3:0*
Gmina Kłomnice
GKS Czarni Starcza
0:1
KS Panki
Orzeł Pawonków
9:1
Jura Niegowa
Jedność Boronów
5:0
Grom Cykarzew
Olimpia Truskolasy
6:1
Błękitni Herby
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
Pauza
Lot Konopiska
2:2
Orzeł Pawonków
Jura Niegowa
1:3
MKS Myszków
Gmina Kłomnice
0:3*
Sparta Lubliniec
Błękitni Herby
2:4
Jedność Boronów
Grom Cykarzew
0:5
Promień Glinica
Orkan Rzerzęczyce
2:1
GKS Czarni Starcza
KS Panki
3:0
MLKS Woźniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
Pauza
Orzeł Pawonków
11:1
KS Panki
MLKS Woźniki
8:1
Orkan Rzerzęczyce
GKS Czarni Starcza
3:0*
Gmina Kłomnice
Sparta Lubliniec
8:0
Grom Cykarzew
Promień Glinica
3:0*
Błękitni Herby
Jedność Boronów
1:1
Olimpia Truskolasy
MKS Myszków
1:4
Lot Konopiska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedność Boronów
Lot Konopiska
11:0
Jura Niegowa
Gmina Kłomnice
0:3*
MLKS Woźniki
Błękitni Herby
3:8
Sparta Lubliniec
Grom Cykarzew
1:5
GKS Czarni Starcza
Olimpia Truskolasy
0:2
Promień Glinica
Orkan Rzerzęczyce
3:5
Orzeł Pawonków
KS Panki
1:2
MKS Myszków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
Pauza
Jura Niegowa
1:4
KS Panki
Sparta Lubliniec
0:2
Olimpia Truskolasy
Promień Glinica
7:1
Jedność Boronów
GKS Czarni Starcza
3:1
Błękitni Herby
MKS Myszków
2:1
Orkan Rzerzęczyce
Orzeł Pawonków
3:0*
Gmina Kłomnice
MLKS Woźniki
1:2
Grom Cykarzew
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Promień Glinica
Gmina Kłomnice
0:3*
MKS Myszków
Błękitni Herby
1:6
MLKS Woźniki
Jedność Boronów
0:6
Sparta Lubliniec
Grom Cykarzew
3:0
Orzeł Pawonków
Olimpia Truskolasy
9:1
GKS Czarni Starcza
Orkan Rzerzęczyce
3:0
Jura Niegowa
KS Panki
2:3
Lot Konopiska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
Pauza
Lot Konopiska
10:0
Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa
3:0*
Gmina Kłomnice
Sparta Lubliniec
1:1
Promień Glinica
GKS Czarni Starcza
1:2
Jedność Boronów
MKS Myszków
4:1
Grom Cykarzew
Orzeł Pawonków
13:1
Błękitni Herby
MLKS Woźniki
1:6
Olimpia Truskolasy
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Lubliniec
Promień Glinica
5:3
GKS Czarni Starcza
Gmina Kłomnice
0:3*
Lot Konopiska
Błękitni Herby
0:10
MKS Myszków
Jedność Boronów
3:0
MLKS Woźniki
Grom Cykarzew
1:7
Jura Niegowa
Olimpia Truskolasy
2:2
Orzeł Pawonków
Orkan Rzerzęczyce
2:1
KS Panki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Rzerzęczyce
Pauza
Lot Konopiska
7:0
Grom Cykarzew
Jura Niegowa
11:1
Błękitni Herby
GKS Czarni Starcza
1:1
Sparta Lubliniec
MKS Myszków
6:2
Olimpia Truskolasy
Orzeł Pawonków
3:2
Jedność Boronów
MLKS Woźniki
1:3
Promień Glinica
KS Panki
3:0*
Gmina Kłomnice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Czarni Starcza
Sparta Lubliniec
8:0
MLKS Woźniki
Promień Glinica
2:1
Orzeł Pawonków
Gmina Kłomnice
0:3*
Orkan Rzerzęczyce
Błękitni Herby
0:3*
Lot Konopiska
Jedność Boronów
3:0*
MKS Myszków
Grom Cykarzew
1:6
KS Panki
Olimpia Truskolasy
11:0
Jura Niegowa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kłomnice
Pauza
Lot Konopiska
4:3
Olimpia Truskolasy
Jura Niegowa
3:0
Jedność Boronów
MKS Myszków
2:1
Promień Glinica
Orzeł Pawonków
2:5
Sparta Lubliniec
MLKS Woźniki
0:6
GKS Czarni Starcza
Orkan Rzerzęczyce
5:0
Grom Cykarzew
KS Panki
3:0
Błękitni Herby
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MLKS Woźniki
Sparta Lubliniec
3:3
MKS Myszków
Promień Glinica
4:1
Jura Niegowa
GKS Czarni Starcza
6:3
Orzeł Pawonków
Błękitni Herby
0:3
Orkan Rzerzęczyce
Grom Cykarzew
3:0*
Gmina Kłomnice
Olimpia Truskolasy
9:1
KS Panki
Jedność Boronów
0:4
Lot Konopiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij