zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
0:2
Ruch Kochanowice
Sparta II Lubliniec
8:1
Pokój Sadów
LKS Sieraków Śląski
6:2
pp
MLKS II Woźniki
3:1
Huragan Jezioro
Rybak Ciasna
0:3
Śląsk Koszęcin
Promień Glinica
1:2
Mechanik Kochcice
Błękitni Herby
1:1
Rozwój Olszyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
3:2
MLKS II Woźniki
Mechanik Kochcice
1:3
Rybak Ciasna
pp
7:0
Promień Glinica
Pokój Sadów
3:5
Ruch Kochanowice
Śląsk Koszęcin
0:0
Błękitni Herby
Rozwój Olszyna
3:1
Płomień Przystajń
Huragan Jezioro
0:4
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
2:2
Rozwój Olszyna
Błękitni Herby
0:0
Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń
2:1
Śląsk Koszęcin
LKS Sieraków Śląski
1:0
Sparta II Lubliniec
MLKS II Woźniki
2:0
Pokój Sadów
Rybak Ciasna
3:2
pp
Promień Glinica
3:3
Huragan Jezioro
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
3:0
Promień Glinica
Mechanik Kochcice
5:1
Płomień Przystajń
MLKS II Woźniki
2:2
LKS Sieraków Śląski
pp
4:1
Błękitni Herby
Pokój Sadów
2:2
Rozwój Olszyna
Śląsk Koszęcin
0:2
Ruch Kochanowice
Huragan Jezioro
2:3
Rybak Ciasna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
3:6
pp
LKS Sieraków Śląski
2:0
Pokój Sadów
Ruch Kochanowice
0:1
Mechanik Kochcice
Rybak Ciasna
1:0
Sparta II Lubliniec
Promień Glinica
2:1
MLKS II Woźniki
Błękitni Herby
3:2
Huragan Jezioro
Rozwój Olszyna
1:3
Śląsk Koszęcin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
4:2
Błękitni Herby
LKS Sieraków Śląski
4:0
Promień Glinica
Mechanik Kochcice
7:0
Rozwój Olszyna
MLKS II Woźniki
3:2
Rybak Ciasna
pp
0:1
Ruch Kochanowice
Pokój Sadów
3:2
Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro
4:1
Płomień Przystajń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
1:3
Sparta II Lubliniec
Ruch Kochanowice
3:3
Huragan Jezioro
Rybak Ciasna
0:6
LKS Sieraków Śląski
Promień Glinica
7:1
Pokój Sadów
Błękitni Herby
5:1
MLKS II Woźniki
Śląsk Koszęcin
0:4
Mechanik Kochcice
Rozwój Olszyna
1:2
pp
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
6:1
Ruch Kochanowice
LKS Sieraków Śląski
2:0
Błękitni Herby
MLKS II Woźniki
2:0
Płomień Przystajń
pp
2:2
Śląsk Koszęcin
Promień Glinica
3:1
Rybak Ciasna
Pokój Sadów
0:1
Mechanik Kochcice
Huragan Jezioro
4:1
Rozwój Olszyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
0:2
Huragan Jezioro
Płomień Przystajń
0:0
LKS Sieraków Śląski
Mechanik Kochcice
1:1
pp
Ruch Kochanowice
0:1
MLKS II Woźniki
Rybak Ciasna
5:1
Pokój Sadów
Błękitni Herby
2:1
Promień Glinica
Rozwój Olszyna
1:3
Sparta II Lubliniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
5:0
Śląsk Koszęcin
LKS Sieraków Śląski
1:2
Ruch Kochanowice
MLKS II Woźniki
0:0
Rozwój Olszyna
Rybak Ciasna
1:0
Błękitni Herby
Promień Glinica
8:2
Płomień Przystajń
Pokój Sadów
3:2
pp
Huragan Jezioro
1:6
Mechanik Kochcice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
3:1
Rybak Ciasna
Mechanik Kochcice
0:3
Sparta II Lubliniec
Ruch Kochanowice
0:2
Promień Glinica
pp
7:1
Huragan Jezioro
Błękitni Herby
1:2
Pokój Sadów
Śląsk Koszęcin
2:0
MLKS II Woźniki
Rozwój Olszyna
1:5
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
1:0
Płomień Przystajń
Sparta II Lubliniec
3:1
pp
LKS Sieraków Śląski
1:1
Śląsk Koszęcin
MLKS II Woźniki
5:1
Mechanik Kochcice
Rybak Ciasna
2:2
Ruch Kochanowice
Promień Glinica
1:1
Rozwój Olszyna
Pokój Sadów
4:1
Huragan Jezioro
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
0:4
Pokój Sadów
Mechanik Kochcice
0:1
LKS Sieraków Śląski
Ruch Kochanowice
3:1
Błękitni Herby
pp
2:2
MLKS II Woźniki
Śląsk Koszęcin
1:0
Promień Glinica
Rozwój Olszyna
4:0
Rybak Ciasna
Huragan Jezioro
1:4
Sparta II Lubliniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pokój Sadów
0:2
Sparta II Lubliniec
Śląsk Koszęcin
2:0
Rybak Ciasna
Rozwój Olszyna
3:0
Błękitni Herby
Huragan Jezioro
1:1
MLKS II Woźniki
Mechanik Kochcice
2:0
Promień Glinica
Ruch Kochanowice
1:1
Płomień Przystajń
pp
0:0
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
1:2
Śląsk Koszęcin
Płomień Przystajń
0:1
Rozwój Olszyna
LKS Sieraków Śląski
1:0
Huragan Jezioro
MLKS II Woźniki
2:1
Sparta II Lubliniec
Ruch Kochanowice
1:4
Pokój Sadów
Rybak Ciasna
1:1
Mechanik Kochcice
Promień Glinica
1:3
pp
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pokój Sadów
2:3
MLKS II Woźniki
Śląsk Koszęcin
0:0
Płomień Przystajń
Sparta II Lubliniec
0:1
LKS Sieraków Śląski
Mechanik Kochcice
6:3
Błękitni Herby
pp
5:1
Rybak Ciasna
Rozwój Olszyna
2:0
Ruch Kochanowice
Huragan Jezioro
3:1
Promień Glinica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
1:0
MLKS II Woźniki
Błękitni Herby
3:3
pp
Płomień Przystajń
3:4
Mechanik Kochcice
Ruch Kochanowice
3:3
Śląsk Koszęcin
Rybak Ciasna
5:3
Huragan Jezioro
Promień Glinica
4:2
Sparta II Lubliniec
Rozwój Olszyna
2:1
Pokój Sadów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
2:1
Rozwój Olszyna
Huragan Jezioro
4:1
Błękitni Herby
Sparta II Lubliniec
5:1
Rybak Ciasna
MLKS II Woźniki
1:2
Promień Glinica
pp
5:0
Płomień Przystajń
Pokój Sadów
2:3
LKS Sieraków Śląski
Mechanik Kochcice
3:3
Ruch Kochanowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
1:5
Sparta II Lubliniec
Śląsk Koszęcin
3:1
Pokój Sadów
Płomień Przystajń
2:5
Huragan Jezioro
Ruch Kochanowice
0:2
pp
Rybak Ciasna
1:2
MLKS II Woźniki
Promień Glinica
0:1
LKS Sieraków Śląski
Rozwój Olszyna
0:6
Mechanik Kochcice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
4:3
Płomień Przystajń
LKS Sieraków Śląski
0:1
Rybak Ciasna
Mechanik Kochcice
5:2
Śląsk Koszęcin
MLKS II Woźniki
8:2
Błękitni Herby
pp
2:0
Rozwój Olszyna
Pokój Sadów
0:5
Promień Glinica
Huragan Jezioro
4:1
Ruch Kochanowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
2:0
Pokój Sadów
Błękitni Herby
2:5
LKS Sieraków Śląski
Śląsk Koszęcin
4:3
pp
Rozwój Olszyna
3:1
Huragan Jezioro
Płomień Przystajń
1:2
MLKS II Woźniki
Ruch Kochanowice
0:3
Sparta II Lubliniec
Rybak Ciasna
0:4
Promień Glinica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
4:0
Błękitni Herby
Huragan Jezioro
2:1
Śląsk Koszęcin
Sparta II Lubliniec
2:0
Rozwój Olszyna
LKS Sieraków Śląski
5:0
Płomień Przystajń
MLKS II Woźniki
10:1
Ruch Kochanowice
pp
5:1
Mechanik Kochcice
Pokój Sadów
1:2
Rybak Ciasna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
2:1
Sparta II Lubliniec
Rozwój Olszyna
3:2
MLKS II Woźniki
Błękitni Herby
2:0
Rybak Ciasna
Płomień Przystajń
0:2
Promień Glinica
Mechanik Kochcice
2:1
Huragan Jezioro
Ruch Kochanowice
2:5
LKS Sieraków Śląski
pp
6:0
Pokój Sadów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
2:2
Mechanik Kochcice
LKS Sieraków Śląski
2:0
Rozwój Olszyna
MLKS II Woźniki
2:3
Śląsk Koszęcin
Rybak Ciasna
3:3
Płomień Przystajń
Promień Glinica
5:2
Ruch Kochanowice
Pokój Sadów
1:2
Błękitni Herby
Huragan Jezioro
1:2
pp
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
1:5
Błękitni Herby
Mechanik Kochcice
2:1
MLKS II Woźniki
Ruch Kochanowice
0:2
Rybak Ciasna
pp
0:1
Sparta II Lubliniec
Śląsk Koszęcin
1:0
LKS Sieraków Śląski
Rozwój Olszyna
0:5
Promień Glinica
Huragan Jezioro
2:2
Pokój Sadów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
6:2
Huragan Jezioro
LKS Sieraków Śląski
5:2
Mechanik Kochcice
MLKS II Woźniki
3:3
pp
Rybak Ciasna
2:2
Rozwój Olszyna
Promień Glinica
3:3
Śląsk Koszęcin
Pokój Sadów
8:7
Płomień Przystajń
Błękitni Herby
4:2
Ruch Kochanowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij