zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
3:0
Promień Glinica
MLKS II Woźniki
0:3*
Błękitni Herby
Rybak Ciasna
1:2
Ruch Kochanowice
Śląsk Koszęcin
2:1
Mechanik Kochcice
Unia Lisowice
1:4
Małapanew Kuczów
Żwirex Hadra
2:4
Warta Kamieńskie Młyny
Sparta Tworóg
9:0
Pokój Sadów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
2:2
Ruch Kochanowice
Mechanik Kochcice
4:0
Sparta Tworóg
MLKS II Woźniki
3:0
Żwirex Hadra
Promień Glinica
4:0
Rybak Ciasna
Pokój Sadów
1:6
LKS Sieraków Śląski
Małapanew Kuczów
0:3*
Śląsk Koszęcin
Warta Kamieńskie Młyny
2:1
Unia Lisowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
2:1
Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin
0:5
Warta Kamieńskie Młyny
Unia Lisowice
0:1
MLKS II Woźniki
Ruch Kochanowice
1:0
Promień Glinica
Rybak Ciasna
3:4
Pokój Sadów
Żwirex Hadra
0:2
Błękitni Herby
Sparta Tworóg
6:0
Małapanew Kuczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
2:0
Rybak Ciasna
Błękitni Herby
3:4
Promień Glinica
MLKS II Woźniki
0:1
Śląsk Koszęcin
Pokój Sadów
0:4
Ruch Kochanowice
Żwirex Hadra
2:0
Unia Lisowice
Małapanew Kuczów
1:1
LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny
5:3
Sparta Tworóg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
1:2
Warta Kamieńskie Młyny
Ruch Kochanowice
2:1
Mechanik Kochcice
Rybak Ciasna
3:1
Małapanew Kuczów
Promień Glinica
5:1
Pokój Sadów
Śląsk Koszęcin
4:1
Żwirex Hadra
Unia Lisowice
2:3
Błękitni Herby
Sparta Tworóg
7:1
MLKS II Woźniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
2:2
Promień Glinica
MLKS II Woźniki
0:3
LKS Sieraków Śląski
Błękitni Herby
4:1
Pokój Sadów
Unia Lisowice
4:1
Śląsk Koszęcin
Żwirex Hadra
0:2
Sparta Tworóg
Małapanew Kuczów
0:0
Ruch Kochanowice
Warta Kamieńskie Młyny
5:0
Rybak Ciasna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
3:0
Żwirex Hadra
Ruch Kochanowice
1:2
Warta Kamieńskie Młyny
Rybak Ciasna
4:0
MLKS II Woźniki
Promień Glinica
3:1
Małapanew Kuczów
Pokój Sadów
1:2
Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin
3:0
Błękitni Herby
Sparta Tworóg
1:2
Unia Lisowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS II Woźniki
0:3
Ruch Kochanowice
Pokój Sadów
3:3
Małapanew Kuczów
Błękitni Herby
1:1
Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin
1:3
Sparta Tworóg
Unia Lisowice
3:5
LKS Sieraków Śląski
Żwirex Hadra
2:1
Rybak Ciasna
Warta Kamieńskie Młyny
3:1
Promień Glinica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
3:1
Śląsk Koszęcin
Mechanik Kochcice
3:0
Małapanew Kuczów
Ruch Kochanowice
3:4
Żwirex Hadra
Rybak Ciasna
3:2
Unia Lisowice
Promień Glinica
3:2
MLKS II Woźniki
Pokój Sadów
0:2
Warta Kamieńskie Młyny
Sparta Tworóg
4:2
Błękitni Herby
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS II Woźniki
4:3
Pokój Sadów
Błękitni Herby
2:0
Małapanew Kuczów
Śląsk Koszęcin
4:0
Rybak Ciasna
Unia Lisowice
1:2
Ruch Kochanowice
Żwirex Hadra
0:7
Promień Glinica
Warta Kamieńskie Młyny
3:1
Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg
0:0
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
8:2
Błękitni Herby
Mechanik Kochcice
3:0*
MLKS II Woźniki
Ruch Kochanowice
0:1
Śląsk Koszęcin
Rybak Ciasna
0:2
Sparta Tworóg
Promień Glinica
7:1
Unia Lisowice
Pokój Sadów
2:1
Żwirex Hadra
Małapanew Kuczów
1:3
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
4:1
Rybak Ciasna
MLKS II Woźniki
0:6
Małapanew Kuczów
Błękitni Herby
0:7
Warta Kamieńskie Młyny
Śląsk Koszęcin
2:4
Promień Glinica
Unia Lisowice
1:2
Pokój Sadów
Żwirex Hadra
1:3
Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg
5:1
Ruch Kochanowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
6:2
Unia Lisowice
Ruch Kochanowice
1:1
LKS Sieraków Śląski
Rybak Ciasna
3:2
Błękitni Herby
Promień Glinica
3:0*
Sparta Tworóg
Pokój Sadów
0:0
Śląsk Koszęcin
Małapanew Kuczów
7:2
Żwirex Hadra
Warta Kamieńskie Młyny
19:0
MLKS II Woźniki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
4:1
Śląsk Koszęcin
Ruch Kochanowice
0:2
Rybak Ciasna
Promień Glinica
1:2
LKS Sieraków Śląski
Pokój Sadów
3:1
Sparta Tworóg
Błękitni Herby
3:0
MLKS II Woźniki
Małapanew Kuczów
1:2
Unia Lisowice
Warta Kamieńskie Młyny
8:1
Żwirex Hadra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
9:0
Pokój Sadów
Ruch Kochanowice
1:2
Błękitni Herby
Rybak Ciasna
2:3
Promień Glinica
Śląsk Koszęcin
1:3
Małapanew Kuczów
Unia Lisowice
1:6
Warta Kamieńskie Młyny
Żwirex Hadra
3:0*
MLKS II Woźniki
Sparta Tworóg
2:3
Mechanik Kochcice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
7:1
Żwirex Hadra
Mechanik Kochcice
1:1
LKS Sieraków Śląski
MLKS II Woźniki
0:3*
Unia Lisowice
Promień Glinica
5:1
Ruch Kochanowice
Pokój Sadów
2:4
Rybak Ciasna
Małapanew Kuczów
3:3
Sparta Tworóg
Warta Kamieńskie Młyny
2:1
Śląsk Koszęcin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
4:1
Błękitni Herby
LKS Sieraków Śląski
3:0
Małapanew Kuczów
Ruch Kochanowice
5:2
Pokój Sadów
Rybak Ciasna
0:3
Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin
3:0*
MLKS II Woźniki
Unia Lisowice
7:2
Żwirex Hadra
Sparta Tworóg
1:2
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
4:3
Unia Lisowice
Mechanik Kochcice
1:1
Ruch Kochanowice
MLKS II Woźniki
0:3*
Sparta Tworóg
Pokój Sadów
2:5
Promień Glinica
Żwirex Hadra
2:3
Śląsk Koszęcin
Małapanew Kuczów
2:2
Rybak Ciasna
Warta Kamieńskie Młyny
1:4
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
3:0*
MLKS II Woźniki
Promień Glinica
4:1
Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin
5:0
Unia Lisowice
Ruch Kochanowice
3:2
Małapanew Kuczów
Rybak Ciasna
1:4
Warta Kamieńskie Młyny
Pokój Sadów
2:5
Błękitni Herby
Sparta Tworóg
6:0
Żwirex Hadra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
5:2
Unia Lisowice
Mechanik Kochcice
5:1
Błękitni Herby
Ruch Kochanowice
3:0*
MLKS II Woźniki
Rybak Ciasna
5:1
Żwirex Hadra
Promień Glinica
1:2
Warta Kamieńskie Młyny
Małapanew Kuczów
6:1
Pokój Sadów
Sparta Tworóg
1:2
Śląsk Koszęcin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
5:0
Pokój Sadów
Unia Lisowice
2:3
Sparta Tworóg
Małapanew Kuczów
1:2
Promień Glinica
MLKS II Woźniki
0:3*
Rybak Ciasna
Żwirex Hadra
1:5
LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny
4:0
Ruch Kochanowice
Błękitni Herby
4:0
Śląsk Koszęcin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS II Woźniki
0:3*
Promień Glinica
Błękitni Herby
3:0*
Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin
2:2
LKS Sieraków Śląski
Unia Lisowice
2:1
Rybak Ciasna
Małapanew Kuczów
2:4
Mechanik Kochcice
Warta Kamieńskie Młyny
12:1
Pokój Sadów
Żwirex Hadra
3:3
Ruch Kochanowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
3:0
Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice
4:4
Warta Kamieńskie Młyny
Ruch Kochanowice
2:4
Unia Lisowice
Rybak Ciasna
1:4
Śląsk Koszęcin
Promień Glinica
9:1
Żwirex Hadra
Pokój Sadów
3:0
MLKS II Woźniki
Małapanew Kuczów
4:2
Błękitni Herby
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS II Woźniki
0:3
Mechanik Kochcice
Błękitni Herby
1:4
LKS Sieraków Śląski
Śląsk Koszęcin
5:3
Ruch Kochanowice
Unia Lisowice
0:6
Promień Glinica
Żwirex Hadra
2:4
Pokój Sadów
Warta Kamieńskie Młyny
3:2
Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg
3:0
Rybak Ciasna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
2:4
Żwirex Hadra
Ruch Kochanowice
5:0
Sparta Tworóg
Rybak Ciasna
1:1
LKS Sieraków Śląski
Promień Glinica
3:3
Śląsk Koszęcin
Pokój Sadów
5:6
Unia Lisowice
Małapanew Kuczów
3:0
MLKS II Woźniki
Warta Kamieńskie Młyny
13:1
Błękitni Herby
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
7:0
Ruch Kochanowice
MLKS II Woźniki
0:3*
Warta Kamieńskie Młyny
Śląsk Koszęcin
1:4
Pokój Sadów
Unia Lisowice
4:3
Mechanik Kochcice
Żwirex Hadra
3:8
Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg
2:3
Promień Glinica
Błękitni Herby
4:4
Rybak Ciasna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij