zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Olszyna
Pauza
Rybak Ciasna
2:0
Dragon Rusinowice
Pokój Sadów
0:3
Promień Glinica
Huragan Jezioro
3:0*
Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra
1:0
MLKS II Woźniki
Błękitni Herby
1:3
Ruch Kochanowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
Pauza
Rozwój Olszyna
1:5
Rybak Ciasna
Sparta II Lubliniec
1:1
Pokój Sadów
MLKS II Woźniki
2:4
Huragan Jezioro
Promień Glinica
3:1
Błękitni Herby
Dragon Rusinowice
0:5
Żwirex Hadra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybak Ciasna
Pauza
Ruch Kochanowice
0:2
Promień Glinica
Pokój Sadów
3:0*
MLKS II Woźniki
Błękitni Herby
3:1
Sparta II Lubliniec
Huragan Jezioro
1:2
Dragon Rusinowice
Żwirex Hadra
3:0
Rozwój Olszyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
Pauza
Rozwój Olszyna
1:4
Huragan Jezioro
Sparta II Lubliniec
3:1
Ruch Kochanowice
MLKS II Woźniki
6:2
Błękitni Herby
Rybak Ciasna
1:2
Żwirex Hadra
Dragon Rusinowice
2:4
Pokój Sadów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Żwirex Hadra
Pauza
Błękitni Herby
4:0
Dragon Rusinowice
Ruch Kochanowice
5:3
MLKS II Woźniki
Promień Glinica
6:1
Sparta II Lubliniec
Pokój Sadów
5:2
Rozwój Olszyna
Huragan Jezioro
3:1
Rybak Ciasna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
Pauza
Rozwój Olszyna
4:1
Błękitni Herby
MLKS II Woźniki
1:1
Promień Glinica
Rybak Ciasna
6:1
Pokój Sadów
Żwirex Hadra
1:4
Huragan Jezioro
Dragon Rusinowice
0:4
Ruch Kochanowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Jezioro
Pauza
Sparta II Lubliniec
2:0
MLKS II Woźniki
Ruch Kochanowice
10:1
Rozwój Olszyna
Promień Glinica
2:1
Dragon Rusinowice
Pokój Sadów
3:3
Żwirex Hadra
Błękitni Herby
2:1
Rybak Ciasna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS II Woźniki
Pauza
Rozwój Olszyna
1:1
Promień Glinica
Rybak Ciasna
1:3
Ruch Kochanowice
Huragan Jezioro
9:0
Pokój Sadów
Żwirex Hadra
1:2
Błękitni Herby
Dragon Rusinowice
0:1
Sparta II Lubliniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pokój Sadów
Pauza
Błękitni Herby
1:1
Huragan Jezioro
Sparta II Lubliniec
3:0
Rozwój Olszyna
MLKS II Woźniki
7:3
Dragon Rusinowice
Ruch Kochanowice
5:1
Żwirex Hadra
Promień Glinica
1:2
Rybak Ciasna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
Pauza
Rozwój Olszyna
0:5
MLKS II Woźniki
Rybak Ciasna
3:3
Sparta II Lubliniec
Pokój Sadów
3:4
Błękitni Herby
Huragan Jezioro
3:2
Ruch Kochanowice
Żwirex Hadra
3:1
Promień Glinica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
Pauza
Sparta II Lubliniec
9:0
Żwirex Hadra
MLKS II Woźniki
4:0
Rybak Ciasna
Ruch Kochanowice
4:5
Pokój Sadów
Promień Glinica
1:1
Huragan Jezioro
Dragon Rusinowice
5:1
Rozwój Olszyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Olszyna
Pauza
Sparta II Lubliniec
1:3
Huragan Jezioro
MLKS II Woźniki
1:1
Żwirex Hadra
Ruch Kochanowice
2:3
Błękitni Herby
Promień Glinica
3:0
Pokój Sadów
Dragon Rusinowice
2:0
Rybak Ciasna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
Pauza
Błękitni Herby
4:2
Promień Glinica
Huragan Jezioro
9:0
MLKS II Woźniki
Rybak Ciasna
2:0
Rozwój Olszyna
Pokój Sadów
0:2
Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra
3:0
Dragon Rusinowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybak Ciasna
Pauza
Sparta II Lubliniec
2:1
Błękitni Herby
MLKS II Woźniki
3:5
Pokój Sadów
Promień Glinica
2:2
Ruch Kochanowice
Rozwój Olszyna
1:2
Żwirex Hadra
Dragon Rusinowice
0:6
Huragan Jezioro
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
Pauza
Błękitni Herby
7:0
MLKS II Woźniki
Ruch Kochanowice
2:3
Sparta II Lubliniec
Pokój Sadów
3:2
Dragon Rusinowice
Huragan Jezioro
9:0
Rozwój Olszyna
Żwirex Hadra
1:2
Rybak Ciasna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Żwirex Hadra
Pauza
Sparta II Lubliniec
1:1
Promień Glinica
MLKS II Woźniki
1:9
Ruch Kochanowice
Rybak Ciasna
3:5
Huragan Jezioro
Rozwój Olszyna
0:3*
Pokój Sadów
Dragon Rusinowice
2:2
Błękitni Herby
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
Pauza
Błękitni Herby
3:0*
Rozwój Olszyna
Ruch Kochanowice
4:1
Dragon Rusinowice
Promień Glinica
10:1
MLKS II Woźniki
Pokój Sadów
3:6
Rybak Ciasna
Huragan Jezioro
4:2
Żwirex Hadra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Jezioro
Pauza
MLKS II Woźniki
3:3
Sparta II Lubliniec
Rybak Ciasna
4:3
Błękitni Herby
Rozwój Olszyna
0:4
Ruch Kochanowice
Żwirex Hadra
2:1
Pokój Sadów
Dragon Rusinowice
0:5
Promień Glinica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS II Woźniki
Pauza
Błękitni Herby
0:1
Żwirex Hadra
Sparta II Lubliniec
4:1
Dragon Rusinowice
Ruch Kochanowice
1:5
Rybak Ciasna
Promień Glinica
3:0*
Rozwój Olszyna
Pokój Sadów
0:2
Huragan Jezioro
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pokój Sadów
Pauza
Rybak Ciasna
3:2
Promień Glinica
Rozwój Olszyna
0:3
Sparta II Lubliniec
Huragan Jezioro
3:3
Błękitni Herby
Żwirex Hadra
3:6
Ruch Kochanowice
Dragon Rusinowice
3:1
MLKS II Woźniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
Pauza
Błękitni Herby
5:2
Pokój Sadów
Sparta II Lubliniec
1:7
Rybak Ciasna
MLKS II Woźniki
3:0*
Rozwój Olszyna
Ruch Kochanowice
2:4
Huragan Jezioro
Promień Glinica
5:0
Żwirex Hadra
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
Pauza
Rybak Ciasna
2:3
MLKS II Woźniki
Pokój Sadów
3:2
Ruch Kochanowice
Rozwój Olszyna
0:3
Dragon Rusinowice
Huragan Jezioro
2:5
Promień Glinica
Żwirex Hadra
3:0*
Sparta II Lubliniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości