zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Tworóg
0:2
Błękitni Herby
Ruch Kochanowice
3:3
Unia Lisowice
Rybak Ciasna
1:0
Huragan Jezioro
Promień Glinica
9:0
Małapanew Kuczów
Pokój Sadów
2:4
Płomień Przystajń
Śląsk Koszęcin
3:0*
Unia II Kalety
Orzeł Psary-Babienica
1:1
Mechanik Kochcice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Kalety
2:1
Sparta Tworóg
Płomień Przystajń
1:1
Mechanik Kochcice
Promień Glinica
5:0
Unia Lisowice
Pokój Sadów
3:1
Śląsk Koszęcin
Błękitni Herby
7:2
Rybak Ciasna
Huragan Jezioro
4:0
Ruch Kochanowice
Małapanew Kuczów
1:3
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
0:2
Małapanew Kuczów
Ruch Kochanowice
3:4
Błękitni Herby
Rybak Ciasna
2:2
Unia II Kalety
Promień Glinica
1:0
Huragan Jezioro
Pokój Sadów
2:2
Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin
2:2
Płomień Przystajń
Orzeł Psary-Babienica
7:2
Unia Lisowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
0:5
Małapanew Kuczów
Rybak Ciasna
4:2
Pokój Sadów
Błękitni Herby
1:6
Promień Glinica
Śląsk Koszęcin
1:2
Sparta Tworóg
Huragan Jezioro
1:5
Orzeł Psary-Babienica
Unia Lisowice
2:4
Mechanik Kochcice
Unia II Kalety
6:2
Ruch Kochanowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
1:3
Huragan Jezioro
Ruch Kochanowice
1:0
Pokój Sadów
Rybak Ciasna
1:1
Śląsk Koszęcin
Promień Glinica
4:0
Unia II Kalety
Orzeł Psary-Babienica
3:1
Błękitni Herby
Małapanew Kuczów
6:0
Unia Lisowice
Sparta Tworóg
1:3
Płomień Przystajń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
3:7
Unia Lisowice
Pokój Sadów
0:4
Promień Glinica
Błękitni Herby
1:1
Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin
0:5
Ruch Kochanowice
Huragan Jezioro
4:0
Małapanew Kuczów
Unia II Kalety
1:7
Orzeł Psary-Babienica
Sparta Tworóg
3:1
Rybak Ciasna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
2:5
Unia II Kalety
Ruch Kochanowice
5:1
Sparta Tworóg
Rybak Ciasna
3:3*
Płomień Przystajń
Promień Glinica
2:0
Śląsk Koszęcin
Unia Lisowice
2:4
Huragan Jezioro
Orzeł Psary-Babienica
6:2
Pokój Sadów
Małapanew Kuczów
5:1
Błękitni Herby
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
2:1
Huragan Jezioro
Rybak Ciasna
1:1
Ruch Kochanowice
Pokój Sadów
3:1
Mechanik Kochcice
Błękitni Herby
9:1
Unia Lisowice
Śląsk Koszęcin
3:3
Orzeł Psary-Babienica
Unia II Kalety
2:1
Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg
0:2
Promień Glinica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
5:3
Śląsk Koszęcin
Ruch Kochanowice
7:2
Płomień Przystajń
Promień Glinica
0:2
Rybak Ciasna
Huragan Jezioro
2:3
Błękitni Herby
Unia Lisowice
4:4
Unia II Kalety
Orzeł Psary-Babienica
5:0
Sparta Tworóg
Małapanew Kuczów
2:0
Pokój Sadów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
1:0
Błękitni Herby
Ruch Kochanowice
1:6
Promień Glinica
Rybak Ciasna
2:5
Orzeł Psary-Babienica
Pokój Sadów
4:1
Unia Lisowice
Śląsk Koszęcin
2:6
Małapanew Kuczów
Unia II Kalety
1:7
Huragan Jezioro
Sparta Tworóg
1:5
Mechanik Kochcice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
4:1
Rybak Ciasna
Promień Glinica
2:0
Płomień Przystajń
Błękitni Herby
2:0
Unia II Kalety
Huragan Jezioro
4:1
Pokój Sadów
Unia Lisowice
2:2
Śląsk Koszęcin
Orzeł Psary-Babienica
2:1
Ruch Kochanowice
Małapanew Kuczów
6:1
Sparta Tworóg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
1:1
Unia II Kalety
Ruch Kochanowice
0:1
Mechanik Kochcice
Rybak Ciasna
3:4
Małapanew Kuczów
Promień Glinica
2:2
Orzeł Psary-Babienica
Błękitni Herby
1:5
Pokój Sadów
Śląsk Koszęcin
5:0
Huragan Jezioro
Sparta Tworóg
3:4
Unia Lisowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
2:1
Śląsk Koszęcin
Mechanik Kochcice
0:4
Promień Glinica
Pokój Sadów
2:1
Unia II Kalety
Huragan Jezioro
1:1
Sparta Tworóg
Unia Lisowice
3:5
Rybak Ciasna
Orzeł Psary-Babienica
7:0
Płomień Przystajń
Małapanew Kuczów
5:0
Ruch Kochanowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
1:2
Sparta Tworóg
Huragan Jezioro
1:2
Rybak Ciasna
Płomień Przystajń
1:6
Pokój Sadów
Mechanik Kochcice
2:5
Orzeł Psary-Babienica
Unia Lisowice
3:0*
Ruch Kochanowice
Małapanew Kuczów
1:0
Promień Glinica
Unia II Kalety
3:1
Śląsk Koszęcin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
2:4
Pokój Sadów
Orzeł Psary-Babienica
4:1
Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg
2:0
Unia II Kalety
Mechanik Kochcice
1:1
Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice
1:3
Huragan Jezioro
Rybak Ciasna
0:0
Błękitni Herby
Unia Lisowice
2:2
Promień Glinica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
- : -
Ruch Kochanowice
Huragan Jezioro
- : -
Promień Glinica
Płomień Przystajń
4:1
Śląsk Koszęcin
Pokój Sadów
- : -
Sparta Tworóg
Unia Lisowice
0:4
Orzeł Psary-Babienica
Małapanew Kuczów
- : -
Mechanik Kochcice
Unia II Kalety
- : -
Rybak Ciasna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Psary-Babienica
1:0
Huragan Jezioro
Sparta Tworóg
4:1
Śląsk Koszęcin
Płomień Przystajń
2:1
Małapanew Kuczów
Mechanik Kochcice
8:4
Unia Lisowice
Ruch Kochanowice
2:4
Unia II Kalety
Rybak Ciasna
0:3*
Pokój Sadów
Promień Glinica
10:0
Błękitni Herby
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
3:2
Sparta Tworóg
Pokój Sadów
3:3
Ruch Kochanowice
Błękitni Herby
1:2
Orzeł Psary-Babienica
Śląsk Koszęcin
2:0
Rybak Ciasna
Huragan Jezioro
0:4
Mechanik Kochcice
Unia Lisowice
2:1
Małapanew Kuczów
Unia II Kalety
0:5
Promień Glinica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Psary-Babienica
1:0
Unia II Kalety
Mechanik Kochcice
2:2
Błękitni Herby
Ruch Kochanowice
1:1
Śląsk Koszęcin
Rybak Ciasna
1:4
Sparta Tworóg
Promień Glinica
4:1
Pokój Sadów
Unia Lisowice
2:4
Płomień Przystajń
Małapanew Kuczów
7:2
Huragan Jezioro
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
1:5
Małapanew Kuczów
Huragan Jezioro
4:2
Unia Lisowice
Sparta Tworóg
0:2
Ruch Kochanowice
Płomień Przystajń
3:0
Rybak Ciasna
Pokój Sadów
0:2
Orzeł Psary-Babienica
Śląsk Koszęcin
0:3
Promień Glinica
Unia II Kalety
1:3
Mechanik Kochcice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
1:3
Rybak Ciasna
Promień Glinica
7:1
Sparta Tworóg
Huragan Jezioro
3:0
Płomień Przystajń
Orzeł Psary-Babienica
2:0
Śląsk Koszęcin
Mechanik Kochcice
2:3
Pokój Sadów
Unia Lisowice
3:2
Błękitni Herby
Małapanew Kuczów
3:1
Unia II Kalety
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
- : -
Huragan Jezioro
Śląsk Koszęcin
- : -
Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Płomień Przystajń
- : -
Ruch Kochanowice
Rybak Ciasna
- : -
Promień Glinica
Pokój Sadów
- : -
Małapanew Kuczów
Unia II Kalety
- : -
Unia Lisowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Glinica
- : -
Ruch Kochanowice
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Rybak Ciasna
Mechanik Kochcice
- : -
Sparta Tworóg
Błękitni Herby
- : -
Płomień Przystajń
Huragan Jezioro
- : -
Unia II Kalety
Unia Lisowice
- : -
Pokój Sadów
Małapanew Kuczów
- : -
Śląsk Koszęcin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
- : -
Unia Lisowice
Sparta Tworóg
- : -
Małapanew Kuczów
Płomień Przystajń
- : -
Promień Glinica
Ruch Kochanowice
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Rybak Ciasna
- : -
Mechanik Kochcice
Pokój Sadów
- : -
Huragan Jezioro
Unia II Kalety
- : -
Błękitni Herby
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
- : -
Ruch Kochanowice
Błękitni Herby
- : -
Pokój Sadów
Huragan Jezioro
- : -
Śląsk Koszęcin
Unia Lisowice
- : -
Sparta Tworóg
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Promień Glinica
Małapanew Kuczów
- : -
Rybak Ciasna
Unia II Kalety
- : -
Płomień Przystajń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Ruch Kochanowice
- : -
Małapanew Kuczów
Rybak Ciasna
- : -
Unia Lisowice
Promień Glinica
- : -
Mechanik Kochcice
Pokój Sadów
- : -
Unia II Kalety
Śląsk Koszęcin
- : -
Błękitni Herby
Sparta Tworóg
- : -
Huragan Jezioro
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij