zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
3:1
Olimpia Truskolasy
Polonia Poraj
0:4
Orzeł Pawonków
Skra Częstochowa
2:2
LKS Kamienica Polska
Beniaminek Częstochowa
0:7
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stradom Częstochowa
10:1
Orzeł Pawonków
Beniaminek Częstochowa
0:23
Skra Częstochowa
Olimpia Truskolasy
0:2
Polonia Poraj
LKS Kamienica Polska
8:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
8:1
Beniaminek Częstochowa
Skra Częstochowa
2:5
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Pawonków
6:1
Olimpia Truskolasy
Polonia Poraj
0:2
LKS Kamienica Polska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
10:0
Sokół Wręczyca Wielka
KS Stradom Częstochowa
5:1
Olimpia Truskolasy
Beniaminek Częstochowa
0:3
Polonia Poraj
LKS Kamienica Polska
5:0
Orzeł Pawonków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
1:7
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Pawonków
8:1
Beniaminek Częstochowa
Polonia Poraj
3:8
Skra Częstochowa
Olimpia Truskolasy
0:3
LKS Kamienica Polska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
11:1
Orzeł Pawonków
Sokół Wręczyca Wielka
5:2
Polonia Poraj
KS Stradom Częstochowa
3:1
LKS Kamienica Polska
Beniaminek Częstochowa
0:13
Olimpia Truskolasy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
13:1
Beniaminek Częstochowa
Orzeł Pawonków
4:1
Sokół Wręczyca Wielka
Polonia Poraj
0:5
KS Stradom Częstochowa
Olimpia Truskolasy
0:7
Skra Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:1
Skra Częstochowa
KS Stradom Częstochowa
10:0
Beniaminek Częstochowa
Orzeł Pawonków
6:4
Polonia Poraj
Olimpia Truskolasy
4:0
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
3:3
LKS Kamienica Polska
Orzeł Pawonków
1:7
KS Stradom Częstochowa
Polonia Poraj
4:1
Olimpia Truskolasy
Skra Częstochowa
3:0
Beniaminek Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
4:1
Polonia Poraj
KS Stradom Częstochowa
5:0
Skra Częstochowa
Beniaminek Częstochowa
0:3
Sokół Wręczyca Wielka
Olimpia Truskolasy
5:4
Orzeł Pawonków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
1:9
Skra Częstochowa
Orzeł Pawonków
3:4
LKS Kamienica Polska
Polonia Poraj
3:0
Beniaminek Częstochowa
Olimpia Truskolasy
0:6
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
13:1
Polonia Poraj
LKS Kamienica Polska
1:3
Olimpia Truskolasy
KS Stradom Częstochowa
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Beniaminek Częstochowa
0:3
Orzeł Pawonków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:5
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Pawonków
3:0
Skra Częstochowa
Polonia Poraj
4:2
Sokół Wręczyca Wielka
Olimpia Truskolasy
3:0
Beniaminek Częstochowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
1:4
Orzeł Pawonków
Skra Częstochowa
0:0
Olimpia Truskolasy
KS Stradom Częstochowa
9:0
Polonia Poraj
Beniaminek Częstochowa
0:3*
LKS Kamienica Polska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij