zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
3:0
MLKS Woźniki
Unia Kalety
3:2
Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg
2:1
Mechanik Kochcice
Herkules Kochanowice
2:0
Victoria Strzebiń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
1:1
Victoria Strzebiń
Mechanik Kochcice
2:3
Orzeł Pawonków
Herkules Kochanowice
8:3
MLKS Woźniki
Małapanew Kuczów
6:5
Sparta Tworóg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
1:1
Herkules Kochanowice
Sparta Tworóg
4:2
Victoria Strzebiń
Orzeł Pawonków
2:2
Małapanew Kuczów
MLKS Woźniki
3:1
Mechanik Kochcice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
2:5
Sparta Tworóg
Małapanew Kuczów
7:1
MLKS Woźniki
Herkules Kochanowice
0:3
Mechanik Kochcice
Victoria Strzebiń
4:3
Orzeł Pawonków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
3:2
Unia Kalety
MLKS Woźniki
1:3
Victoria Strzebiń
Mechanik Kochcice
2:2
Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg
1:6
Herkules Kochanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Herkules Kochanowice
5:3
Małapanew Kuczów
Victoria Strzebiń
2:3
Mechanik Kochcice
Unia Kalety
0:0
MLKS Woźniki
Sparta Tworóg
7:5
Orzeł Pawonków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
4:2
Herkules Kochanowice
MLKS Woźniki
1:4
Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice
6:0
Unia Kalety
Małapanew Kuczów
6:5
Victoria Strzebiń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
7:3
Orzeł Pawonków
Mechanik Kochcice
1:2
Sparta Tworóg
Małapanew Kuczów
7:0
Unia Kalety
Victoria Strzebiń
0:3
Herkules Kochanowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
3:3
Mechanik Kochcice
MLKS Woźniki
1:2
Herkules Kochanowice
Victoria Strzebiń
4:0
Unia Kalety
Sparta Tworóg
- : -
Małapanew Kuczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
0:5
MLKS Woźniki
Małapanew Kuczów
5:1
Orzeł Pawonków
Herkules Kochanowice
0:1
Unia Kalety
Victoria Strzebiń
1:1
Sparta Tworóg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
2:3
Victoria Strzebiń
MLKS Woźniki
1:9
Małapanew Kuczów
Mechanik Kochcice
2:2
Herkules Kochanowice
Sparta Tworóg
7:1
Unia Kalety
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
2:0
Orzeł Pawonków
Małapanew Kuczów
3:2
Mechanik Kochcice
Herkules Kochanowice
5:3
Sparta Tworóg
Victoria Strzebiń
3:1
MLKS Woźniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
7:2
Sparta Tworóg
MLKS Woźniki
5:3
Unia Kalety
Mechanik Kochcice
1:3
Victoria Strzebiń
Małapanew Kuczów
4:1
Herkules Kochanowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
1:1
Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg
7:0
MLKS Woźniki
Herkules Kochanowice
4:5
Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń
2:4
Małapanew Kuczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij