zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:1
Płomień Czarny Las
Sokół Wręczyca Wielka
5:0
KS Pogoń Blachownia
Maraton Waleńczów
3:0
Alkas Aleksandria
Grom Cykarzew
1:3
Grom Miedźno
Oksza Łobodno
4:2
Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck
0:3*
Liswarta Popów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
0:6
Maraton Waleńczów
Naprzód Ostrowy
3:1
Sokół Wręczyca Wielka
Liswarta Popów
0:4
Grom Miedźno
KS Pogoń Blachownia
1:2
Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck
1:3
Oksza Łobodno
Alkas Aleksandria
1:5
Grom Cykarzew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:2
Naprzód Ostrowy
Sokół Wręczyca Wielka
2:0
Znicz Kłobuck
Maraton Waleńczów
0:4
KS Pogoń Blachownia
Grom Cykarzew
2:9
Płomień Czarny Las
Oksza Łobodno
1:2
Liswarta Popów
Grom Miedźno
3:0
Alkas Aleksandria
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
1:1
Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy
6:2
Maraton Waleńczów
Liswarta Popów
6:1
Alkas Aleksandria
KS Pogoń Blachownia
2:2
Grom Cykarzew
Oksza Łobodno
2:3
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
0:1
Orlik Blachownia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
4:1
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
1:3
Liswarta Popów
Maraton Waleńczów
4:0
Znicz Kłobuck
Grom Cykarzew
1:3
Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno
0:1
KS Pogoń Blachownia
Alkas Aleksandria
3:5
Płomień Czarny Las
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
0:4
Grom Miedźno
Liswarta Popów
1:2
Płomień Czarny Las
Sokół Wręczyca Wielka
1:4
Orlik Blachownia
KS Pogoń Blachownia
4:0
Alkas Aleksandria
Oksza Łobodno
8:1
Maraton Waleńczów
Znicz Kłobuck
3:2
Grom Cykarzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
2:2
KS Pogoń Blachownia
Orlik Blachownia
1:2
Liswarta Popów
Maraton Waleńczów
3:1
Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew
0:3
Oksza Łobodno
Grom Miedźno
2:3
Znicz Kłobuck
Alkas Aleksandria
2:4
Naprzód Ostrowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
4:2
Płomień Czarny Las
Orlik Blachownia
0:1
Maraton Waleńczów
Liswarta Popów
3:2
KS Pogoń Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Grom Cykarzew
Oksza Łobodno
2:1
Grom Miedźno
Znicz Kłobuck
4:3
Alkas Aleksandria
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
5:0
Znicz Kłobuck
Grom Cykarzew
0:3
Orlik Blachownia
KS Pogoń Blachownia
2:0
Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno
0:4
Sokół Wręczyca Wielka
Maraton Waleńczów
0:2
Liswarta Popów
Alkas Aleksandria
1:3
Oksza Łobodno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
4:1
Grom Miedźno
Liswarta Popów
3:0
Naprzód Ostrowy
Sokół Wręczyca Wielka
7:1
Alkas Aleksandria
Maraton Waleńczów
4:1
Grom Cykarzew
Oksza Łobodno
3:3
Płomień Czarny Las
Znicz Kłobuck
2:4
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy
7:0
Znicz Kłobuck
KS Pogoń Blachownia
1:1
Oksza Łobodno
Grom Miedźno
3:1
Maraton Waleńczów
Grom Cykarzew
0:1
Liswarta Popów
Alkas Aleksandria
1:2
Orlik Blachownia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
1:0
Orlik Blachownia
Naprzód Ostrowy
1:1
Oksza Łobodno
Liswarta Popów
2:0
Znicz Kłobuck
Alkas Aleksandria
1:1
Maraton Waleńczów
KS Pogoń Blachownia
1:0
Sokół Wręczyca Wielka
Grom Miedźno
5:4
Grom Cykarzew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
2:1
Maraton Waleńczów
Orlik Blachownia
1:1
KS Pogoń Blachownia
Grom Cykarzew
2:1
Alkas Aleksandria
Oksza Łobodno
2:1
Znicz Kłobuck
Grom Miedźno
2:0
Liswarta Popów
Sokół Wręczyca Wielka
5:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Alkas Aleksandria
2:4
Grom Miedźno
Płomień Czarny Las
1:1
Grom Cykarzew
Naprzód Ostrowy
2:0
Orlik Blachownia
Liswarta Popów
4:1
Oksza Łobodno
KS Pogoń Blachownia
1:1
Maraton Waleńczów
Znicz Kłobuck
0:3
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
7:1
Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka
0:0
Oksza Łobodno
Maraton Waleńczów
2:1
Naprzód Ostrowy
Alkas Aleksandria
2:1
Liswarta Popów
Grom Miedźno
3:1
Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew
0:3*
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
6:0
Alkas Aleksandria
Naprzód Ostrowy
2:4
Grom Cykarzew
Liswarta Popów
2:1
Sokół Wręczyca Wielka
KS Pogoń Blachownia
3:0
Grom Miedźno
Oksza Łobodno
3:1
Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck
3:4
Maraton Waleńczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
3:1
Liswarta Popów
Orlik Blachownia
2:3
Sokół Wręczyca Wielka
Maraton Waleńczów
3:1
Oksza Łobodno
Grom Cykarzew
0:1
Znicz Kłobuck
Grom Miedźno
1:0
Naprzód Ostrowy
Alkas Aleksandria
2:3
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
0:1
Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy
2:3
Alkas Aleksandria
Sokół Wręczyca Wielka
2:3
Maraton Waleńczów
KS Pogoń Blachownia
2:1
Płomień Czarny Las
Oksza Łobodno
2:0
Grom Cykarzew
Liswarta Popów
5:0
Orlik Blachownia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
5:0
Naprzód Ostrowy
Maraton Waleńczów
4:1
Orlik Blachownia
Alkas Aleksandria
2:0
Znicz Kłobuck
Grom Cykarzew
3:2
Sokół Wręczyca Wielka
KS Pogoń Blachownia
0:1
Liswarta Popów
Grom Miedźno
1:0
Oksza Łobodno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
7:2
Maraton Waleńczów
Naprzód Ostrowy
2:2
KS Pogoń Blachownia
Orlik Blachownia
2:2
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
2:2
Grom Miedźno
Oksza Łobodno
5:2
Alkas Aleksandria
Znicz Kłobuck
2:3
Płomień Czarny Las
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
5:3
Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy
1:3
Liswarta Popów
Alkas Aleksandria
3:2
Sokół Wręczyca Wielka
Grom Miedźno
3:1
Orlik Blachownia
Grom Cykarzew
1:1
Maraton Waleńczów
KS Pogoń Blachownia
1:0
Znicz Kłobuck
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
2:1
Alkas Aleksandria
Liswarta Popów
4:2
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Płomień Czarny Las
Maraton Waleńczów
3:1
Grom Miedźno
Oksza Łobodno
0:2
KS Pogoń Blachownia
Znicz Kłobuck
1:6
Naprzód Ostrowy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości