Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
1:4
Naprzód Ostrowy
Start Soborzyce
1:5
Orzeł Kiedrzyn
Sparta Nowa Wieś
5:1
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
3:1
Junior Szarlejka
Oksza Łobodno
2:1
Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck
3:0
Błękitni Libidza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Cykarzew
2:6
Płomień Czarny Las
Junior Szarlejka
5:1
Start Soborzyce
Naprzód Ostrowy
3:1
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
3:1
Sparta Nowa Wieś
Błękitni Libidza
1:2
Orlik Blachownia
Orzeł Kiedrzyn
1:2
Oksza Łobodno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
0:2
Znicz Kłobuck
Orlik Blachownia
0:4
Orzeł Kiedrzyn
Start Soborzyce
7:2
Naprzód Ostrowy
Sparta Nowa Wieś
1:2
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
2:0
Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca Wielka
4:0
Grom Cykarzew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
4:3
Oksza Łobodno
Junior Szarlejka
0:2
Orlik Blachownia
Grom Cykarzew
5:1
Start Soborzyce
Znicz Kłobuck
1:3
Sokół Wręczyca Wielka
Sparta Nowa Wieś
3:3
Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza
2:5
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
4:2
Błękitni Libidza
Orlik Blachownia
1:0
Naprzód Ostrowy
Sokół Wręczyca Wielka
4:0
Sparta Nowa Wieś
Oksza Łobodno
2:1
Grom Cykarzew
Start Soborzyce
2:7
Znicz Kłobuck
Orzeł Kiedrzyn
1:1
Junior Szarlejka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
4:1
Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy
1:6
Orzeł Kiedrzyn
Sparta Nowa Wieś
3:3
Start Soborzyce
Błękitni Libidza
3:3
Junior Szarlejka
Grom Cykarzew
3:4
Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck
2:2
Oksza Łobodno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
2:2
Sparta Nowa Wieś
Orlik Blachownia
2:1
Znicz Kłobuck
Start Soborzyce
0:7
Płomień Czarny Las
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Błękitni Libidza
Junior Szarlejka
1:3
Naprzód Ostrowy
Orzeł Kiedrzyn
8:1
Grom Cykarzew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
7:4
Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś
0:2
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
2:5
Naprzód Ostrowy
Sokół Wręczyca Wielka
4:0
Start Soborzyce
Grom Cykarzew
2:3
Junior Szarlejka
Znicz Kłobuck
0:2
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
3:0
Grom Cykarzew
Orlik Blachownia
2:0
Płomień Czarny Las
Start Soborzyce
2:3
Błękitni Libidza
Junior Szarlejka
2:3
Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno
0:2
Sokół Wręczyca Wielka
Orzeł Kiedrzyn
4:1
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
0:5
Orzeł Kiedrzyn
Start Soborzyce
4:2
Oksza Łobodno
Błękitni Libidza
10:1
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck
2:1
Naprzód Ostrowy
Junior Szarlejka
2:1
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
1:0
Sparta Nowa Wieś
Orlik Blachownia
4:0
Start Soborzyce
Junior Szarlejka
1:5
Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew
1:3
Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno
3:0
Błękitni Libidza
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
2:2
Płomień Czarny Las
Orlik Blachownia
1:0
Oksza Łobodno
Błękitni Libidza
1:0
Znicz Kłobuck
Junior Szarlejka
2:1
Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew
2:3
Sparta Nowa Wieś
Orzeł Kiedrzyn
6:1
Start Soborzyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
12:0
Grom Cykarzew
Orlik Blachownia
0:0
Błękitni Libidza
Start Soborzyce
1:3
Junior Szarlejka
Sparta Nowa Wieś
0:5
Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno
0:7
Orzeł Kiedrzyn
Sokół Wręczyca Wielka
2:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
5:3
Start Soborzyce
Błękitni Libidza
8:2
Sparta Nowa Wieś
Grom Cykarzew
0:7
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
3:5
Płomień Czarny Las
Orzeł Kiedrzyn
4:0
Orlik Blachownia
Junior Szarlejka
0:3
Oksza Łobodno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
4:0
Sparta Nowa Wieś
Orlik Blachownia
2:0
Junior Szarlejka
Oksza Łobodno
6:1
Naprzód Ostrowy
Orzeł Kiedrzyn
6:0
Błękitni Libidza
Start Soborzyce
3:6
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Znicz Kłobuck
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
3:1
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
1:2
Płomień Czarny Las
Junior Szarlejka
0:0
Orzeł Kiedrzyn
Grom Cykarzew
4:1
Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck
7:2
Start Soborzyce
Sparta Nowa Wieś
1:2
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:1
Grom Cykarzew
Start Soborzyce
3:0
Sparta Nowa Wieś
Sokół Wręczyca Wielka
5:3
Płomień Czarny Las
Junior Szarlejka
2:0
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
0:2
Znicz Kłobuck
Orzeł Kiedrzyn
5:0
Naprzód Ostrowy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
4:0
Start Soborzyce
Naprzód Ostrowy
1:3
Junior Szarlejka
Sparta Nowa Wieś
0:4
Oksza Łobodno
Błękitni Libidza
1:1
Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew
0:1
Orzeł Kiedrzyn
Znicz Kłobuck
2:0
Orlik Blachownia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Szarlejka
3:1
Grom Cykarzew
Orzeł Kiedrzyn
2:1
Znicz Kłobuck
Naprzód Ostrowy
3:1
Błękitni Libidza
Orlik Blachownia
4:1
Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce
3:0*
Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno
2:0
Płomień Czarny Las
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
0:1
Orlik Blachownia
Sparta Nowa Wieś
2:5
Orzeł Kiedrzyn
Błękitni Libidza
2:5
Start Soborzyce
Sokół Wręczyca Wielka
2:1
Oksza Łobodno
Grom Cykarzew
4:1
Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck
2:0
Junior Szarlejka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
0:3
Znicz Kłobuck
Orlik Blachownia
1:1
Sokół Wręczyca Wielka
Sparta Nowa Wieś
2:3
Junior Szarlejka
Grom Cykarzew
4:7
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
4:2
Start Soborzyce
Orzeł Kiedrzyn
4:1
Płomień Czarny Las
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
3:0*
Junior Szarlejka
Start Soborzyce
1:3
Orlik Blachownia
Sparta Nowa Wieś
1:3
Naprzód Ostrowy
Błękitni Libidza
1:2
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
1:0
Orzeł Kiedrzyn
Znicz Kłobuck
7:1
Grom Cykarzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości