zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Olimpia Truskolasy
1:2
LKS Kamienica Polska
Pogoń Kamyk
0:4
Orzeł Pawonków
Sokół Olsztyn
1:1
Oksza Łobodno
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Lot Konopiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
2:3
Sokół Olsztyn
Znicz Kłobuck
Pauza
Olimpia Truskolasy
3:2
Pogoń Kamyk
Oksza Łobodno
13:0
Orzeł Kiedrzyn
LKS Kamienica Polska
9:0
Lot Konopiska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Lot Konopiska
3:0
Oksza Łobodno
Pogoń Kamyk
3:1
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
0:4
Olimpia Truskolasy
Orzeł Kiedrzyn
1:6
Orzeł Pawonków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Orzeł Pawonków
4:3
Lot Konopiska
Pogoń Kamyk
1:0
Sokół Olsztyn
LKS Kamienica Polska
1:2
Oksza Łobodno
Olimpia Truskolasy
9:0
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Lot Konopiska
0:4
Olimpia Truskolasy
Sokół Olsztyn
1:1
LKS Kamienica Polska
Orzeł Kiedrzyn
0:3
Pogoń Kamyk
Oksza Łobodno
3:1
Orzeł Pawonków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Pogoń Kamyk
3:0
Lot Konopiska
Sokół Olsztyn
5:0
Orzeł Kiedrzyn
Orzeł Pawonków
5:4
LKS Kamienica Polska
Olimpia Truskolasy
1:3
Oksza Łobodno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Lot Konopiska
1:4
Sokół Olsztyn
Oksza Łobodno
2:2
Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn
0:3
LKS Kamienica Polska
Orzeł Pawonków
0:1
Olimpia Truskolasy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
Pauza
Orzeł Pawonków
1:1
Pogoń Kamyk
Lot Konopiska
2:2
Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno
1:3
Sokół Olsztyn
LKS Kamienica Polska
1:4
Olimpia Truskolasy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
0:0
Orzeł Pawonków
Pogoń Kamyk
3:2
Olimpia Truskolasy
Znicz Kłobuck
1:3
Oksza Łobodno
Lot Konopiska
2:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:5
Pogoń Kamyk
Olimpia Truskolasy
8:1
Sokół Olsztyn
Oksza Łobodno
14:0
Lot Konopiska
Orzeł Pawonków
3:1
Znicz Kłobuck
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
0:5
Olimpia Truskolasy
Sokół Olsztyn
0:8
Pogoń Kamyk
Oksza Łobodno
4:2
LKS Kamienica Polska
Lot Konopiska
1:0
Orzeł Pawonków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:0
Sokół Olsztyn
Olimpia Truskolasy
4:1
Lot Konopiska
Pogoń Kamyk
2:1
Znicz Kłobuck
Orzeł Pawonków
1:4
Oksza Łobodno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:7
Orzeł Pawonków
Lot Konopiska
0:5
Pogoń Kamyk
Oksza Łobodno
2:0
Olimpia Truskolasy
Znicz Kłobuck
2:6
Sokół Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:9
Znicz Kłobuck
Olimpia Truskolasy
7:0
Orzeł Pawonków
Pogoń Kamyk
4:1
Oksza Łobodno
Sokół Olsztyn
3:0
Lot Konopiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij