zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
3:3
Szombierki Bytom
Pilica Koniecpol (s)
5:0
Górnik 09 Mysłowice
Przyszłość Ciochowice
2:3
Sarmacja Będzin
Wyzwolenie Chorzów
2:1
Unia Rędziny
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
5:1
Stradom-AJD Częstochowa
Zieloni Żarki
3:3
Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła
0:0
Górnik Piaski
Czarni Sosnowiec
2:3
LKS Kamienica Polska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
3:1
Unia Rędziny
LKS Kamienica Polska
1:3
Wyzwolenie Chorzów
Górnik Piaski
1:2
Pilica Koniecpol (s)
Sarmacja Będzin
0:1
Górnik Wesoła
Zieloni Żarki
1:4
Grunwald Ruda Śląska
Stradom-AJD Częstochowa
1:2
Czarni Sosnowiec
Szombierki Bytom
5:1
Przyszłość Ciochowice
Górnik 09 Mysłowice
1:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
5:2
Slavia Ruda Śląska
Pilica Koniecpol (s)
3:0
Sarmacja Będzin
Przyszłość Ciochowice
1:0
Zieloni Żarki
Wyzwolenie Chorzów
6:0
Stradom-AJD Częstochowa
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:0
Górnik Piaski
Unia Rędziny
1:0
LKS Kamienica Polska
Górnik Wesoła
2:0
Szombierki Bytom
Czarni Sosnowiec
4:1
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin
2:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska
0:2
LKS Kamienica Polska
Stradom-AJD Częstochowa
0:3
Unia Rędziny
Górnik Piaski
2:0
Czarni Sosnowiec
Zieloni Żarki
1:5
Górnik Wesoła
Szombierki Bytom
1:0
Pilica Koniecpol (s)
Górnik 09 Mysłowice
0:4
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:0
Stradom-AJD Częstochowa
Pilica Koniecpol (s)
3:2
Zieloni Żarki
Przyszłość Ciochowice
1:0
Slavia Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
1:2
Górnik Piaski
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:0
Szombierki Bytom
Unia Rędziny
1:0
Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wesoła
2:1
Grunwald Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec
1:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
3:0
Unia Rędziny
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Pilica Koniecpol (s)
Przyszłość Ciochowice
0:2
Górnik Wesoła
Sarmacja Będzin
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Slavia Ruda Śląska
5:0
Stradom-AJD Częstochowa
Zieloni Żarki
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Szombierki Bytom
2:1
Czarni Sosnowiec
Górnik 09 Mysłowice
2:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Szombierki Bytom
Unia Rędziny
1:3
Sarmacja Będzin
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:0
Grunwald Ruda Śląska
Stradom-AJD Częstochowa
0:2
Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wesoła
2:0
Slavia Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec
3:1
Zieloni Żarki
LKS Kamienica Polska
1:0
Górnik Piaski
Pilica Koniecpol (s)
0:1
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:2
Czarni Sosnowiec
Slavia Ruda Śląska
3:1
Górnik 09 Mysłowice
Górnik Piaski
5:0
Stradom-AJD Częstochowa
Przyszłość Ciochowice
1:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
2:0
LKS Kamienica Polska
Zieloni Żarki
0:0
Wyzwolenie Chorzów
Szombierki Bytom
2:1
Unia Rędziny
Górnik Wesoła
2:1
Pilica Koniecpol (s)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:4
Grunwald Ruda Śląska
Pilica Koniecpol (s)
2:2
Slavia Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:0
Górnik Wesoła
Unia Rędziny
0:1
Zieloni Żarki
Stradom-AJD Częstochowa
0:2
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
0:0
Przyszłość Ciochowice
Górnik 09 Mysłowice
0:2
Górnik Piaski
LKS Kamienica Polska
2:2
Szombierki Bytom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
3:1
Unia Rędziny
Przyszłość Ciochowice
2:1
Wyzwolenie Chorzów
Sarmacja Będzin
0:2
Górnik 09 Mysłowice
Slavia Ruda Śląska
3:2
Górnik Piaski
Zieloni Żarki
1:1
LKS Kamienica Polska
Szombierki Bytom
4:0
Stradom-AJD Częstochowa
Górnik Wesoła
0:0
Czarni Sosnowiec
Pilica Koniecpol (s)
1:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
1:0
Sarmacja Będzin
Wyzwolenie Chorzów
0:0
Górnik Wesoła
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:2
Slavia Ruda Śląska
Stradom-AJD Częstochowa
0:2
Zieloni Żarki
Czarni Sosnowiec
1:0
Pilica Koniecpol (s)
Górnik 09 Mysłowice
0:1
Szombierki Bytom
Unia Rędziny
1:1
Przyszłość Ciochowice
LKS Kamienica Polska
0:2
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:1
Stradom-AJD Częstochowa
Przyszłość Ciochowice
3:0
LKS Kamienica Polska
Slavia Ruda Śląska
3:2
Sarmacja Będzin
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:1
Czarni Sosnowiec
Zieloni Żarki
4:1
Górnik 09 Mysłowice
Szombierki Bytom
3:0
Górnik Piaski
Górnik Wesoła
2:0
Unia Rędziny
Pilica Koniecpol (s)
3:2
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
0:2
Pilica Koniecpol (s)
Górnik Piaski
2:1
Zieloni Żarki
Sarmacja Będzin
5:1
Szombierki Bytom
Wyzwolenie Chorzów
3:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Stradom-AJD Częstochowa
0:4
Przyszłość Ciochowice
Czarni Sosnowiec
0:1
Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
1:1
Grunwald Ruda Śląska
LKS Kamienica Polska
0:5
Górnik Wesoła
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Górnik Piaski
Przyszłość Ciochowice
6:1
Górnik 09 Mysłowice
Slavia Ruda Śląska
0:1
Szombierki Bytom
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:1
Unia Rędziny
Zieloni Żarki
0:0
Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła
8:0
Stradom-AJD Częstochowa
Czarni Sosnowiec
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Pilica Koniecpol (s)
1:2
LKS Kamienica Polska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
0:1
Czarni Sosnowiec
Górnik Piaski
0:3
Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
6:0
Slavia Ruda Śląska
Stradom-AJD Częstochowa
0:4
Pilica Koniecpol (s)
Szombierki Bytom
2:0
Zieloni Żarki
Górnik 09 Mysłowice
1:5
Górnik Wesoła
LKS Kamienica Polska
2:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
0:1
Wyzwolenie Chorzów
LKS Kamienica Polska
1:1
Czarni Sosnowiec
Górnik Piaski
0:1
Górnik Wesoła
Sarmacja Będzin
3:2
Przyszłość Ciochowice
Slavia Ruda Śląska
0:1
Zieloni Żarki
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Szombierki Bytom
3:2
Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
3:0
Pilica Koniecpol (s)
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:0
Zieloni Żarki
Przyszłość Ciochowice
3:0
Szombierki Bytom
Wyzwolenie Chorzów
1:1
LKS Kamienica Polska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:1
Górnik 09 Mysłowice
Unia Rędziny
3:0*
Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła
3:1
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Pilica Koniecpol (s)
0:0
Górnik Piaski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:2
Unia Rędziny
Górnik Piaski
1:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
1:1
Pilica Koniecpol (s)
Slavia Ruda Śląska
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Zieloni Żarki
1:1
Przyszłość Ciochowice
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
Wyzwolenie Chorzów
Szombierki Bytom
2:1
Górnik Wesoła
Górnik 09 Mysłowice
2:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:1
Slavia Ruda Śląska
Przyszłość Ciochowice
3:2
Grunwald Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
3:0
Górnik 09 Mysłowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:2
Sarmacja Będzin
Unia Rędziny
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Górnik Wesoła
1:0
Zieloni Żarki
Czarni Sosnowiec
1:1
Górnik Piaski
Pilica Koniecpol (s)
4:6
Szombierki Bytom
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
2:0
Wyzwolenie Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Górnik Wesoła
Sarmacja Będzin
2:3
Czarni Sosnowiec
Slavia Ruda Śląska
2:2
Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki
2:4
Pilica Koniecpol (s)
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
LKS Kamienica Polska
Szombierki Bytom
1:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Górnik 09 Mysłowice
2:1
Unia Rędziny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:1
Górnik 09 Mysłowice
Wyzwolenie Chorzów
1:0
Sarmacja Będzin
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:0
Zieloni Żarki
Unia Rędziny
0:2
Górnik Piaski
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła
2:1
Przyszłość Ciochowice
Czarni Sosnowiec
0:3
Szombierki Bytom
Pilica Koniecpol (s)
2:2
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
5:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska
1:3
Górnik Wesoła
Górnik Piaski
0:0
LKS Kamienica Polska
Przyszłość Ciochowice
4:3
Pilica Koniecpol (s)
Sarmacja Będzin
2:4
Unia Rędziny
Zieloni Żarki
2:0
Czarni Sosnowiec
Szombierki Bytom
1:2
Wyzwolenie Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
0:7
Szombierki Bytom
Czarni Sosnowiec
0:1
Grunwald Ruda Śląska
LKS Kamienica Polska
0:3
Sarmacja Będzin
Pilica Koniecpol (s)
0:0
Górnik Wesoła
Wyzwolenie Chorzów
2:3
Zieloni Żarki
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:2
Przyszłość Ciochowice
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
Górnik Piaski
Górnik 09 Mysłowice
3:0
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:1
Wyzwolenie Chorzów
Slavia Ruda Śląska
0:4
Pilica Koniecpol (s)
Górnik Piaski
0:2
Górnik 09 Mysłowice
Przyszłość Ciochowice
2:1
Czarni Sosnowiec
Sarmacja Będzin
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Zieloni Żarki
2:2
Unia Rędziny
Szombierki Bytom
3:1
LKS Kamienica Polska
Górnik Wesoła
1:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
0:1
Slavia Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec
0:1
Górnik Wesoła
Unia Rędziny
1:2
Grunwald Ruda Śląska
LKS Kamienica Polska
0:1
Zieloni Żarki
Wyzwolenie Chorzów
4:5
Przyszłość Ciochowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:3
Pilica Koniecpol (s)
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
Szombierki Bytom
Górnik 09 Mysłowice
2:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:0
LKS Kamienica Polska
Slavia Ruda Śląska
1:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Przyszłość Ciochowice
3:0
Unia Rędziny
Sarmacja Będzin
3:1
Górnik Piaski
Zieloni Żarki
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Górnik Wesoła
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Szombierki Bytom
3:1
Górnik 09 Mysłowice
Pilica Koniecpol (s)
0:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
1:2
Górnik Wesoła
LKS Kamienica Polska
3:4
Przyszłość Ciochowice
Górnik Piaski
0:3
Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin
2:0
Slavia Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Pilica Koniecpol (s)
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
Grunwald Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec
2:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Górnik 09 Mysłowice
1:4
Zieloni Żarki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
3:2
Górnik 09 Mysłowice
Pilica Koniecpol (s)
5:0
Unia Rędziny
Przyszłość Ciochowice
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Slavia Ruda Śląska
0:3
Czarni Sosnowiec
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:0
Wyzwolenie Chorzów
Zieloni Żarki
2:2
Górnik Piaski
Szombierki Bytom
1:0
Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła
3:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:0
Pilica Koniecpol (s)
Górnik Piaski
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
1:2
Zieloni Żarki
Wyzwolenie Chorzów
4:1
Czarni Sosnowiec
Unia Rędziny
0:3*
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Stradom-AJD Częstochowa
0:3*
Górnik Wesoła
Szombierki Bytom
4:0
Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
4:2
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
3:0
Sarmacja Będzin
Pilica Koniecpol (s)
3:0*
Stradom-AJD Częstochowa
Przyszłość Ciochowice
3:0
Górnik Piaski
Slavia Ruda Śląska
2:5
Wyzwolenie Chorzów
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:0
LKS Kamienica Polska
Zieloni Żarki
0:2
Szombierki Bytom
Górnik Wesoła
7:2
Górnik 09 Mysłowice
Czarni Sosnowiec
4:2
Unia Rędziny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij