zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dron-Har Droniowice
Pauza
Tajfun Harbułtowice
3:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
Płomień Przystajń
1:2
Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie
0:0
Małapanew Kuczów
Warta II Kamieńskie Młyny
2:3
Unia Lisowice
Orzeł Pawonków
7:0
Unia II Kalety
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta II Kamieńskie Młyny
Płomień Przystajń
3:2
LKS Wierzbie
Unia Lisowice
2:0
Tajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie
0:3
Unia II Kalety
Małapanew Kuczów
4:0
Dron-Har Droniowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:2
Orzeł Pawonków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
Pauza
LKS Wierzbie
3:3
Zieloni Zborowskie
Dron-Har Droniowice
1:4
Płomień Przystajń
Warta II Kamieńskie Młyny
5:2
Małapanew Kuczów
Orzeł Pawonków
4:2
Unia Lisowice
Unia II Kalety
3:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Pawonków
Unia Lisowice
4:1
Unia II Kalety
Zieloni Zborowskie
5:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie
7:0
Dron-Har Droniowice
Małapanew Kuczów
2:5
Tajfun Harbułtowice
Warta II Kamieńskie Młyny
3:2
Płomień Przystajń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Kalety
Pauza
Małapanew Kuczów
0:2
Orzeł Pawonków
Dron-Har Droniowice
2:3
Zieloni Zborowskie
Warta II Kamieńskie Młyny
4:3
LKS Wierzbie
Tajfun Harbułtowice
6:2
Płomień Przystajń
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:5
Unia Lisowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Łagiewniki Wielkie
Płomień Przystajń
3:2
Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie
2:3
Unia Lisowice
LKS Wierzbie
1:1
Tajfun Harbułtowice
Małapanew Kuczów
2:0
Unia II Kalety
Dron-Har Droniowice
2:3
Warta II Kamieńskie Młyny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lisowice
Pauza
Warta II Kamieńskie Młyny
2:2
Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice
4:0
Dron-Har Droniowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:4
Małapanew Kuczów
Orzeł Pawonków
3:3
LKS Wierzbie
Unia II Kalety
0:3
Płomień Przystajń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zborowskie
Pauza
Płomień Przystajń
6:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie
1:1
Unia II Kalety
Małapanew Kuczów
2:2
Unia Lisowice
Dron-Har Droniowice
0:3*
Orzeł Pawonków
Warta II Kamieńskie Młyny
2:1
Tajfun Harbułtowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Małapanew Kuczów
Unia Lisowice
2:3
Płomień Przystajń
Tajfun Harbułtowice
3:2
Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:2
LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków
0:6
Warta II Kamieńskie Młyny
Unia II Kalety
5:0
Dron-Har Droniowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
Pauza
Tajfun Harbułtowice
5:0
Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie
1:2
Małapanew Kuczów
LKS Wierzbie
3:3
Unia Lisowice
Dron-Har Droniowice
4:3
Płomień Łagiewniki Wielkie
Warta II Kamieńskie Młyny
5:2
Unia II Kalety
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Wierzbie
Unia Lisowice
3:0
Dron-Har Droniowice
Małapanew Kuczów
1:1
Płomień Przystajń
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:8
Warta II Kamieńskie Młyny
Orzeł Pawonków
6:0
Zieloni Zborowskie
Unia II Kalety
1:3
Tajfun Harbułtowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dron-Har Droniowice
Pauza
Unia Lisowice
2:2
Warta II Kamieńskie Młyny
Zieloni Zborowskie
0:2
Płomień Przystajń
Małapanew Kuczów
3:1
LKS Wierzbie
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:2
Tajfun Harbułtowice
Unia II Kalety
3:0
Orzeł Pawonków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta II Kamieńskie Młyny
Pauza
Tajfun Harbułtowice
1:2
Unia Lisowice
LKS Wierzbie
1:2
Płomień Przystajń
Dron-Har Droniowice
1:2
Małapanew Kuczów
Orzeł Pawonków
3:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
Unia II Kalety
3:1
Zieloni Zborowskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
Pauza
Płomień Przystajń
1:1
Dron-Har Droniowice
Unia Lisowice
3:0
Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie
2:1
LKS Wierzbie
Małapanew Kuczów
2:1
Warta II Kamieńskie Młyny
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:4
Unia II Kalety
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
Tajfun Harbułtowice
3:4
Małapanew Kuczów
Płomień Przystajń
1:3
Warta II Kamieńskie Młyny
Dron-Har Droniowice
3:3
LKS Wierzbie
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:4
Zieloni Zborowskie
Unia II Kalety
1:4
Unia Lisowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Kalety
Pauza
Płomień Przystajń
8:0
Tajfun Harbułtowice
Unia Lisowice
7:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Zieloni Zborowskie
4:2
Dron-Har Droniowice
LKS Wierzbie
1:4
Warta II Kamieńskie Młyny
Orzeł Pawonków
6:3
Małapanew Kuczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Łagiewniki Wielkie
Pauza
Unia Lisowice
5:0
Zieloni Zborowskie
Warta II Kamieńskie Młyny
3:2
Dron-Har Droniowice
Tajfun Harbułtowice
3:2
LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków
7:0
Płomień Przystajń
Unia II Kalety
1:1
Małapanew Kuczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lisowice
Pauza
Płomień Przystajń
0:3*
Unia II Kalety
Zieloni Zborowskie
0:1
Warta II Kamieńskie Młyny
Małapanew Kuczów
4:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Dron-Har Droniowice
3:2
Tajfun Harbułtowice
Orzeł Pawonków
2:0
LKS Wierzbie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zborowskie
Pauza
Tajfun Harbułtowice
1:7
Warta II Kamieńskie Młyny
Unia Lisowice
3:6
Małapanew Kuczów
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:4
Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków
1:2
Dron-Har Droniowice
Unia II Kalety
4:3
LKS Wierzbie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Kuczów
Pauza
Orzeł Pawonków
3:2
Warta II Kamieńskie Młyny
Płomień Przystajń
1:2
Unia Lisowice
Zieloni Zborowskie
0:2
Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie
7:3
Płomień Łagiewniki Wielkie
Unia II Kalety
3:0
Dron-Har Droniowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
Pauza
Unia Lisowice
4:2
LKS Wierzbie
Zieloni Zborowskie
0:3
Małapanew Kuczów
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:1
Dron-Har Droniowice
Orzeł Pawonków
1:1
Tajfun Harbułtowice
Unia II Kalety
3:5
Warta II Kamieńskie Młyny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzbie
Pauza
Tajfun Harbułtowice
1:2
Unia II Kalety
Płomień Przystajń
2:0
Małapanew Kuczów
Dron-Har Droniowice
2:5
Unia Lisowice
Warta II Kamieńskie Młyny
7:3
Płomień Łagiewniki Wielkie
Orzeł Pawonków
9:0
Zieloni Zborowskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij