Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Łagiewniki Wielkie
Sparta II Lubliniec
0:3*
Płomień Borowe
Victoria Strzebiń
0:5
Orzeł Pawonków
Żwirex Hadra
1:6
Tajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie
1:5
Dragon Rusinowice
LKS Wierzbie
5:1
Dron-Har Droniowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Borowe
Pauza
Dragon Rusinowice
5:1
LKS Wierzbie
Tajfun Harbułtowice
0:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
Orzeł Pawonków
2:2
Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra
2:1
Zieloni Zborowskie
Dron-Har Droniowice
1:2
Victoria Strzebiń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Pawonków
Sparta II Lubliniec
3:2
Dron-Har Droniowice
Victoria Strzebiń
2:0
Dragon Rusinowice
Zieloni Zborowskie
1:1
Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie
2:1
Żwirex Hadra
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:1
Płomień Borowe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dron-Har Droniowice
Pauza
Dragon Rusinowice
1:0
Sparta II Lubliniec
Tajfun Harbułtowice
2:0
Płomień Borowe
Żwirex Hadra
0:3
Victoria Strzebiń
Zieloni Zborowskie
1:3
LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków
2:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dragon Rusinowice
Sparta II Lubliniec
4:0
Żwirex Hadra
Victoria Strzebiń
1:2
Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie
0:2
Tajfun Harbułtowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:2
Dron-Har Droniowice
Płomień Borowe
2:4
Orzeł Pawonków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Żwirex Hadra
Pauza
Zieloni Zborowskie
3:0*
Sparta II Lubliniec
Dragon Rusinowice
5:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
Tajfun Harbułtowice
0:3
Orzeł Pawonków
LKS Wierzbie
2:2
Victoria Strzebiń
Dron-Har Droniowice
11:1
Płomień Borowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zieloni Zborowskie
Orzeł Pawonków
7:1
Dron-Har Droniowice
Sparta II Lubliniec
1:0
LKS Wierzbie
Victoria Strzebiń
2:0
Tajfun Harbułtowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:2
Żwirex Hadra
Płomień Borowe
1:3
Dragon Rusinowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzbie
Pauza
Dragon Rusinowice
3:1
Orzeł Pawonków
Tajfun Harbułtowice
1:0
Dron-Har Droniowice
Victoria Strzebiń
0:3
Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra
2:2
Płomień Borowe
Zieloni Zborowskie
3:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Strzebiń
Sparta II Lubliniec
7:0
Tajfun Harbułtowice
Dron-Har Droniowice
4:3
Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:3*
LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków
4:3
Żwirex Hadra
Płomień Borowe
3:0
Zieloni Zborowskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
Pauza
Victoria Strzebiń
2:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Żwirex Hadra
0:4
Dron-Har Droniowice
Zieloni Zborowskie
5:8
Orzeł Pawonków
LKS Wierzbie
2:1
Płomień Borowe
Tajfun Harbułtowice
1:4
Dragon Rusinowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tajfun Harbułtowice
Płomień Borowe
3:1
Victoria Strzebiń
Dragon Rusinowice
5:1
Żwirex Hadra
Dron-Har Droniowice
4:4
Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:6
Sparta II Lubliniec
Orzeł Pawonków
3:2
LKS Wierzbie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Łagiewniki Wielkie
Pauza
Dragon Rusinowice
3:1
Zieloni Zborowskie
Dron-Har Droniowice
0:1
LKS Wierzbie
Tajfun Harbułtowice
2:1
Żwirex Hadra
Orzeł Pawonków
2:2
Victoria Strzebiń
Płomień Borowe
0:3
Sparta II Lubliniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Borowe
Pauza
Sparta II Lubliniec
2:2
Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń
2:2
Dron-Har Droniowice
Zieloni Zborowskie
1:2
Żwirex Hadra
LKS Wierzbie
0:3
Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:2
Tajfun Harbułtowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
Żwirex Hadra
0:1
LKS Wierzbie
Dragon Rusinowice
2:2
Victoria Strzebiń
Dron-Har Droniowice
2:3
Sparta II Lubliniec
Tajfun Harbułtowice
7:0
Zieloni Zborowskie
Płomień Borowe
6:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dron-Har Droniowice
Pauza
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:10
Orzeł Pawonków
Płomień Borowe
1:2
Tajfun Harbułtowice
Victoria Strzebiń
5:1
Żwirex Hadra
LKS Wierzbie
4:1
Zieloni Zborowskie
Sparta II Lubliniec
2:1
Dragon Rusinowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
Pauza
Żwirex Hadra
0:6
Sparta II Lubliniec
Zieloni Zborowskie
0:10
Victoria Strzebiń
Dron-Har Droniowice
3:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Tajfun Harbułtowice
4:1
LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków
4:2
Płomień Borowe
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Żwirex Hadra
Pauza
Sparta II Lubliniec
3:0*
Zieloni Zborowskie
Victoria Strzebiń
0:1
LKS Wierzbie
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:0
Dragon Rusinowice
Orzeł Pawonków
2:4
Tajfun Harbułtowice
Płomień Borowe
2:3
Dron-Har Droniowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zborowskie
Pauza
Dragon Rusinowice
2:1
Płomień Borowe
Victoria Strzebiń
0:2
Tajfun Harbułtowice
Żwirex Hadra
1:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie
2:0
Sparta II Lubliniec
Dron-Har Droniowice
2:7
Orzeł Pawonków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzbie
Pauza
Sparta II Lubliniec
7:2
Victoria Strzebiń
Dron-Har Droniowice
2:2
Tajfun Harbułtowice
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:5
Zieloni Zborowskie
Orzeł Pawonków
4:1
Dragon Rusinowice
Płomień Borowe
2:2
Żwirex Hadra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Strzebiń
Pauza
Dragon Rusinowice
2:1
Dron-Har Droniowice
Żwirex Hadra
0:7
Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie
3:3
Płomień Borowe
LKS Wierzbie
4:4
Płomień Łagiewniki Wielkie
Tajfun Harbułtowice
1:1
Sparta II Lubliniec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Lubliniec
Pauza
Dragon Rusinowice
0:3
Tajfun Harbułtowice
Dron-Har Droniowice
4:5
Żwirex Hadra
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:2
Victoria Strzebiń
Orzeł Pawonków
10:0
Zieloni Zborowskie
Płomień Borowe
0:3
LKS Wierzbie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
Pauza
Sparta II Lubliniec
3:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Victoria Strzebiń
0:1
Płomień Borowe
Żwirex Hadra
3:3
Dragon Rusinowice
Zieloni Zborowskie
3:6
Dron-Har Droniowice
LKS Wierzbie
0:5
Orzeł Pawonków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości