zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Sparta Nowa Wieś
0:3*
Gmina II Kłomnice
Olimpia Truskolasy
3:0*
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
2:1
Błękitni Libidza
Junior Szarlejka
2:0
Warta II Mstów
Warta Zawada
2:0
Świt Borowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
Pauza
Olimpia Truskolasy
Pauza
Junior Szarlejka
4:0
Biała Gwiazda Krasice
Start Soborzyce
3:3
Błękitni Libidza
Świt Borowno
4:1
Metal Rzeki Wielkie
Gmina II Kłomnice
0:2
Warta Zawada
Warta II Mstów
7:3
Płomień Lgota Mała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Lgota Mała
Pauza
Warta Zawada
Pauza
Start Soborzyce
2:0
Świt Borowno
Sparta Nowa Wieś
3:3
Junior Szarlejka
Olimpia Truskolasy
1:1
Błękitni Libidza
Metal Rzeki Wielkie
3:1
Gmina II Kłomnice
Biała Gwiazda Krasice
1:4
Warta II Mstów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
Pauza
Warta II Mstów
Pauza
Biała Gwiazda Krasice
2:3
Sparta Nowa Wieś
Błękitni Libidza
2:0
Płomień Lgota Mała
Świt Borowno
1:3
Olimpia Truskolasy
Junior Szarlejka
3:2
Warta Zawada
Gmina II Kłomnice
3:2
Start Soborzyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Libidza
Start Soborzyce
Pauza
Sparta Nowa Wieś
0:1
Warta II Mstów
Olimpia Truskolasy
8:0
Gmina II Kłomnice
Metal Rzeki Wielkie
0:0
Junior Szarlejka
Płomień Lgota Mała
1:3
Świt Borowno
Warta Zawada
2:1
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Borowno
Pauza
Olimpia Truskolasy
Pauza
Sparta Nowa Wieś
3:6
Warta Zawada
Warta II Mstów
2:1
Błękitni Libidza
Biała Gwiazda Krasice
3:1
Metal Rzeki Wielkie
Junior Szarlejka
1:1
Start Soborzyce
Gmina II Kłomnice
1:1
Płomień Lgota Mała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gmina II Kłomnice
Płomień Lgota Mała
Pauza
Start Soborzyce
4:2
Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie
1:5
Sparta Nowa Wieś
Błękitni Libidza
1:0
Świt Borowno
Warta Zawada
5:1
Warta II Mstów
Olimpia Truskolasy
2:3
Junior Szarlejka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
2:3
Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice
0:1
Olimpia Truskolasy
Junior Szarlejka
2:1
Płomień Lgota Mała
Warta Zawada
2:1
Metal Rzeki Wielkie
Gmina II Kłomnice
1:0
Błękitni Libidza
Warta II Mstów
1:0
Świt Borowno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Junior Szarlejka
Błękitni Libidza
Pauza
Metal Rzeki Wielkie
3:3
Warta II Mstów
Świt Borowno
0:1
Gmina II Kłomnice
Start Soborzyce
1:2
Warta Zawada
Płomień Lgota Mała
3:3
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia Truskolasy
1:2
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Świt Borowno
Pauza
Sparta Nowa Wieś
4:1
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
0:1
Start Soborzyce
Junior Szarlejka
1:4
Błękitni Libidza
Warta Zawada
3:3
Olimpia Truskolasy
Warta II Mstów
3:3
Gmina II Kłomnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Nowa Wieś
Gmina II Kłomnice
Pauza
Start Soborzyce
2:2
Warta II Mstów
Błękitni Libidza
3:0*
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia Truskolasy
3:0*
Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała
1:1
Warta Zawada
Świt Borowno
1:0
Junior Szarlejka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawada
Pauza
Warta II Mstów
Pauza
Start Soborzyce
2:6
Olimpia Truskolasy
Metal Rzeki Wielkie
3:0
Płomień Lgota Mała
Sparta Nowa Wieś
2:1
Błękitni Libidza
Biała Gwiazda Krasice
1:2
Świt Borowno
Junior Szarlejka
1:1
Gmina II Kłomnice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Metal Rzeki Wielkie
Junior Szarlejka
Pauza
Płomień Lgota Mała
1:4
Start Soborzyce
Błękitni Libidza
4:0
Warta Zawada
Świt Borowno
2:0
Sparta Nowa Wieś
Gmina II Kłomnice
8:0
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia Truskolasy
2:1
Warta II Mstów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Płomień Lgota Mała
1:6
Olimpia Truskolasy
Świt Borowno
1:2
Warta Zawada
Gmina II Kłomnice
2:0
Sparta Nowa Wieś
Warta II Mstów
3:1
Junior Szarlejka
Błękitni Libidza
4:0
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
Pauza
Olimpia Truskolasy
Pauza
Warta Zawada
0:0
Gmina II Kłomnice
Błękitni Libidza
6:2
Start Soborzyce
Metal Rzeki Wielkie
1:0
Świt Borowno
Biała Gwiazda Krasice
4:3
Junior Szarlejka
Płomień Lgota Mała
0:2
Warta II Mstów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Lgota Mała
Pauza
Warta Zawada
Pauza
Błękitni Libidza
4:2
Olimpia Truskolasy
Świt Borowno
1:1
Start Soborzyce
Junior Szarlejka
2:0
Sparta Nowa Wieś
Gmina II Kłomnice
1:1
Metal Rzeki Wielkie
Warta II Mstów
1:0
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
Pauza
Warta II Mstów
Pauza
Start Soborzyce
3:0
Gmina II Kłomnice
Sparta Nowa Wieś
1:0
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała
0:1
Błękitni Libidza
Olimpia Truskolasy
10:0
Świt Borowno
Warta Zawada
3:0*
Junior Szarlejka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
Błękitni Libidza
Pauza
Biała Gwiazda Krasice
1:3
Warta Zawada
Świt Borowno
0:0
Płomień Lgota Mała
Junior Szarlejka
0:0
Metal Rzeki Wielkie
Gmina II Kłomnice
0:1
Olimpia Truskolasy
Warta II Mstów
4:2
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Borowno
Pauza
Olimpia Truskolasy
Pauza
Błękitni Libidza
6:1
Warta II Mstów
Start Soborzyce
1:1
Junior Szarlejka
Metal Rzeki Wielkie
1:4
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała
2:2
Gmina II Kłomnice
Warta Zawada
2:1
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Lgota Mała
Pauza
Gmina II Kłomnice
Pauza
Świt Borowno
2:4
Błękitni Libidza
Sparta Nowa Wieś
1:5
Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice
0:5
Start Soborzyce
Junior Szarlejka
1:5
Olimpia Truskolasy
Warta II Mstów
1:1
Warta Zawada
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
1:5
Sparta Nowa Wieś
Błękitni Libidza
8:1
Gmina II Kłomnice
Olimpia Truskolasy
8:1
Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie
2:4
Warta Zawada
Płomień Lgota Mała
5:3
Junior Szarlejka
Świt Borowno
1:2
Warta II Mstów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
Pauza
Junior Szarlejka
Pauza
Sparta Nowa Wieś
1:2
Olimpia Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice
2:2
Płomień Lgota Mała
Warta Zawada
6:3
Start Soborzyce
Warta II Mstów
4:2
Metal Rzeki Wielkie
Gmina II Kłomnice
4:0
Świt Borowno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Świt Borowno
Pauza
Junior Szarlejka
0:2
Błękitni Libidza
Start Soborzyce
7:4
Metal Rzeki Wielkie
Olimpia Truskolasy
7:1
Warta Zawada
Płomień Lgota Mała
4:8
Sparta Nowa Wieś
Gmina II Kłomnice
1:5
Warta II Mstów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
Pauza
Gmina II Kłomnice
Pauza
Metal Rzeki Wielkie
3:4
Olimpia Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice
2:6
Błękitni Libidza
Junior Szarlejka
7:0
Świt Borowno
Warta Zawada
3:1
Płomień Lgota Mała
Warta II Mstów
4:0
Start Soborzyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawada
Pauza
Warta II Mstów
Pauza
Świt Borowno
3:1
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia Truskolasy
3:0*
Start Soborzyce
Płomień Lgota Mała
8:0
Metal Rzeki Wielkie
Błękitni Libidza
4:0
Sparta Nowa Wieś
Gmina II Kłomnice
2:3
Junior Szarlejka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
Pauza
Junior Szarlejka
Pauza
Start Soborzyce
3:0
Płomień Lgota Mała
Sparta Nowa Wieś
3:0
Świt Borowno
Biała Gwiazda Krasice
0:3*
Gmina II Kłomnice
Warta Zawada
1:2
Błękitni Libidza
Warta II Mstów
1:5
Olimpia Truskolasy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij