zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kamieńskie Młyny
2:1
LKS Sieraków Śląski
Śląsk Koszęcin
0:9
Liswarta Lisów
LKS Żwirex Hadra
3:4
Mechanik Kochcice
Victoria Strzebiń
5:0
Dragon Rusinowice
Unia Kalety
4:3
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
5:2
LKS Żwirex Hadra
Mechanik Kochcice
0:3
Unia Kalety
Victoria Strzebiń
2:8
Warta Kamieńskie Młyny
Orzeł Psary-Babienica
9:3
Śląsk Koszęcin
Liswarta Lisów
5:0
Dragon Rusinowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
0:9
Mechanik Kochcice
LKS Żwirex Hadra
2:4
Victoria Strzebiń
Unia Kalety
2:2
LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny
14:0
Dragon Rusinowice
Liswarta Lisów
8:2
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
4:3
Śląsk Koszęcin
Warta Kamieńskie Młyny
6:3
LKS Żwirex Hadra
Dragon Rusinowice
0:0
Orzeł Psary-Babienica
Mechanik Kochcice
1:0
Liswarta Lisów
Victoria Strzebiń
3:1
Unia Kalety
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
0:9
Victoria Strzebiń
LKS Żwirex Hadra
4:2
Dragon Rusinowice
Unia Kalety
0:7
Warta Kamieńskie Młyny
Orzeł Psary-Babienica
0:0
Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów
0:8
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
9:0
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
3:0*
Śląsk Koszęcin
Dragon Rusinowice
0:2
Mechanik Kochcice
LKS Żwirex Hadra
5:2
Unia Kalety
Victoria Strzebiń
4:0
Liswarta Lisów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
1:8
LKS Sieraków Śląski
Śląsk Koszęcin
0:8
LKS Żwirex Hadra
Unia Kalety
3:2
Dragon Rusinowice
Orzeł Psary-Babienica
0:5
Victoria Strzebiń
Liswarta Lisów
2:8
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kamieńskie Młyny
10:1
Orzeł Psary-Babienica
Dragon Rusinowice
0:5
LKS Sieraków Śląski
LKS Żwirex Hadra
3:1
Liswarta Lisów
Unia Kalety
7:4
Śląsk Koszęcin
Victoria Strzebiń
3:1
Mechanik Kochcice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
3:0
Victoria Strzebiń
Mechanik Kochcice
1:4
Warta Kamieńskie Młyny
Śląsk Koszęcin
4:1
Dragon Rusinowice
Orzeł Psary-Babienica
0:3
LKS Żwirex Hadra
Liswarta Lisów
0:2
Unia Kalety
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
0:5
Warta Kamieńskie Młyny
Dragon Rusinowice
3:4
Victoria Strzebiń
Mechanik Kochcice
7:3
LKS Żwirex Hadra
Orzeł Psary-Babienica
0:3*
Unia Kalety
Liswarta Lisów
7:0
Śląsk Koszęcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Victoria Strzebiń
Dragon Rusinowice
- : -
Liswarta Lisów
Śląsk Koszęcin
3:0*
Orzeł Psary-Babienica
LKS Żwirex Hadra
- : -
LKS Sieraków Śląski
Unia Kalety
- : -
Mechanik Kochcice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
2:4
Unia Kalety
Dragon Rusinowice
2:5
Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice
- : -
Śląsk Koszęcin
Victoria Strzebiń
3:3
LKS Żwirex Hadra
Orzeł Psary-Babienica
0:3*
Liswarta Lisów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
4:2
LKS Sieraków Śląski
LKS Żwirex Hadra
0:2
Warta Kamieńskie Młyny
Unia Kalety
3:0
Victoria Strzebiń
Orzeł Psary-Babienica
0:3*
Dragon Rusinowice
Liswarta Lisów
3:0
Mechanik Kochcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
1:2
Liswarta Lisów
Warta Kamieńskie Młyny
11:0
Unia Kalety
Dragon Rusinowice
2:2
LKS Żwirex Hadra
Mechanik Kochcice
3:0*
Orzeł Psary-Babienica
Victoria Strzebiń
0:8
Śląsk Koszęcin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Koszęcin
3:2
Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice
1:0
Dragon Rusinowice
Unia Kalety
3:2
LKS Żwirex Hadra
Orzeł Psary-Babienica
0:3*
LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów
16:0
Victoria Strzebiń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
2:1
Mechanik Kochcice
Warta Kamieńskie Młyny
6:3
Liswarta Lisów
Dragon Rusinowice
2:2
Unia Kalety
LKS Żwirex Hadra
3:0*
Śląsk Koszęcin
Victoria Strzebiń
3:0*
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Dragon Rusinowice
Mechanik Kochcice
- : -
Victoria Strzebiń
Śląsk Koszęcin
- : -
Unia Kalety
Orzeł Psary-Babienica
0:3*
Warta Kamieńskie Młyny
Liswarta Lisów
- : -
LKS Żwirex Hadra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Mechanik Kochcice
Dragon Rusinowice
- : -
Śląsk Koszęcin
LKS Żwirex Hadra
3:0*
Orzeł Psary-Babienica
Unia Kalety
- : -
Liswarta Lisów
Victoria Strzebiń
- : -
LKS Sieraków Śląski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij