zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
Pauza
Rybak Ciasna
0:5
Błękitni Herby
LKS Sieraków Śląski
2:4
Pokój Sadów
Warta Kamieńskie Młyny
1:5
Dragon Rusinowice
Sparta Tworóg
3:0
Mechanik Kochcice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kamieńskie Młyny
Pauza
Pokój Sadów
3:4
Rybak Ciasna
Ruch Kochanowice
2:3
Błękitni Herby
Dragon Rusinowice
3:1
Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice
0:6
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Tworóg
Pauza
Rybak Ciasna
1:0
Mechanik Kochcice
Błękitni Herby
6:0
Pokój Sadów
LKS Sieraków Śląski
3:1
Dragon Rusinowice
Warta Kamieńskie Młyny
2:0
Ruch Kochanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
Pauza
Ruch Kochanowice
5:0
Pokój Sadów
Warta Kamieńskie Młyny
6:1
Sparta Tworóg
Dragon Rusinowice
6:1
Rybak Ciasna
Mechanik Kochcice
2:3
Błękitni Herby
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybak Ciasna
Pauza
Błękitni Herby
2:3
Dragon Rusinowice
LKS Sieraków Śląski
2:4
Warta Kamieńskie Młyny
Pokój Sadów
2:2
Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg
1:1
Ruch Kochanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Herby
Pauza
Ruch Kochanowice
4:0
Mechanik Kochcice
Warta Kamieńskie Młyny
7:0
Rybak Ciasna
Dragon Rusinowice
0:3
Pokój Sadów
Sparta Tworóg
5:2
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pokój Sadów
Pauza
Rybak Ciasna
0:6
Sparta Tworóg
Błękitni Herby
4:1
Warta Kamieńskie Młyny
LKS Sieraków Śląski
1:2
Ruch Kochanowice
Mechanik Kochcice
3:1
Dragon Rusinowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
Pauza
LKS Sieraków Śląski
2:1
Rybak Ciasna
Ruch Kochanowice
8:1
Dragon Rusinowice
Warta Kamieńskie Młyny
8:3
Pokój Sadów
Sparta Tworóg
5:6
Błękitni Herby
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
Pauza
Rybak Ciasna
3:0
Ruch Kochanowice
Błękitni Herby
2:0
LKS Sieraków Śląski
Pokój Sadów
2:4
Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice
2:0
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
Pauza
Błękitni Herby
3:1
Rybak Ciasna
Pokój Sadów
2:8
LKS Sieraków Śląski
Dragon Rusinowice
3:1
Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice
3:3
Sparta Tworóg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybak Ciasna
3:4
Pokój Sadów
Błękitni Herby
5:0
Ruch Kochanowice
LKS Sieraków Śląski
3:0
Mechanik Kochcice
Warta Kamieńskie Młyny
3:1
MLKS Woźniki
Sparta Tworóg
3:2
Dragon Rusinowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pokój Sadów
5:3
Błękitni Herby
Ruch Kochanowice
0:4
Warta Kamieńskie Młyny
Dragon Rusinowice
3:2
LKS Sieraków Śląski
Sparta Tworóg
0:3
MLKS Woźniki
Mechanik Kochcice
2:0
Rybak Ciasna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
3:0
MLKS Woźniki
Rybak Ciasna
3:0
Dragon Rusinowice
Błękitni Herby
2:0
Mechanik Kochcice
Pokój Sadów
15:1
Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg
6:7
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybak Ciasna
0:1
MLKS Woźniki
Ruch Kochanowice
16:1
Sparta Tworóg
Warta Kamieńskie Młyny
2:1
LKS Sieraków Śląski
Dragon Rusinowice
5:1
Błękitni Herby
Mechanik Kochcice
6:3
Pokój Sadów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
0:6
LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny
2:3
Błękitni Herby
Dragon Rusinowice
1:0
Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg
3:5
Rybak Ciasna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
0:4
MLKS Woźniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij