zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stradom Częstochowa
Pauza
Czarni Starcza
1:2
Akademia Sportowa Lubliniec
KS Panki
2:4
Warta Mstów
Orzeł Pawonków
8:2
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
Akademia Sportowa Lubliniec
4:0
KS Panki
Warta Mstów
3:0*
Orzeł Kiedrzyn
KS Stradom Częstochowa
9:1
Czarni Starcza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Starcza
KS Panki
0:2
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
0:4
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Pawonków
6:6
Warta Mstów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Mstów
Pauza
Akademia Sportowa Lubliniec
1:3
Orzeł Pawonków
KS Stradom Częstochowa
3:0*
Orzeł Kiedrzyn
Czarni Starcza
0:1
KS Panki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
Pauza
Warta Mstów
1:4
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Pawonków
2:2
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
2:12
Czarni Starcza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
Pauza
Czarni Starcza
4:2
Orzeł Pawonków
KS Panki
6:0
Orzeł Kiedrzyn
KS Stradom Częstochowa
4:3
Warta Mstów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
Pauza
Akademia Sportowa Lubliniec
3:0
KS Stradom Częstochowa
Warta Mstów
5:1
Czarni Starcza
Orzeł Pawonków
3:8
KS Panki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stradom Częstochowa
Pauza
Akademia Sportowa Lubliniec
12:0
Czarni Starcza
Orzeł Kiedrzyn
3:6
Orzeł Pawonków
Warta Mstów
3:3
KS Panki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
Czarni Starcza
3:2
KS Stradom Częstochowa
KS Panki
2:0
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn
0:4
Warta Mstów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
Pauza
Warta Mstów
8:1
Orzeł Pawonków
Akademia Sportowa Lubliniec
3:0*
Orzeł Kiedrzyn
KS Stradom Częstochowa
6:0
KS Panki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Mstów
Pauza
Orzeł Pawonków
2:8
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn
0:10
KS Stradom Częstochowa
KS Panki
2:2
Czarni Starcza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
Pauza
Czarni Starcza
3:0*
Orzeł Kiedrzyn
Akademia Sportowa Lubliniec
4:1
Warta Mstów
KS Stradom Częstochowa
3:0
Orzeł Pawonków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
Pauza
Warta Mstów
0:5
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
0:3*
KS Panki
Orzeł Pawonków
10:4
Czarni Starcza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
Pauza
KS Stradom Częstochowa
0:0
Akademia Sportowa Lubliniec
KS Panki
3:3
Orzeł Pawonków
Czarni Starcza
4:2
Warta Mstów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij