Wygrana na inaugurację sezonu!

Pierwsze spotkanie w A-klasie można zaliczyć do udanych pomimo słabej pierwszej połowy, Olimpia zdołała wygrać 3:1 w spotkaniu z Okszą Łobodno.

Olimpia Truskolasy 3 - 1 Oksza Łobodno

Pierwszą połowę na pewno nie można zaliczyć do udanych, pomimo kilku dobrych sytuacji Oksza nie zdołała wyjść na prowadzenie dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkę zdobywa zawodnik Okszy, kierując piłkę głową do siatki. Dopiero w drugiej połowie gra Olimpii wyglądała zdecydowanie lepiej, po asyście Pawła MardoszaMarcin Zalewski trafia do bramki Okszy i mamy wyrównanie. Drugą bramkę zdobył Marcin Krawczyk, świetnym uderzeniem z dystansu nie dał żadnych szans bramkarzowi z Łobodna. Tuż przed ostatnim gwizdkiem po raz drugi już, Marcin Zalewski kieruje piłkę do siatki i chwilę po tym sędzia kończy pierwsze spotkanie przy Sportowej 2.