Wicemistrz w gminie, podsumowanie weekendu.

Za seniorami jest gminny turniej, a także sparing ze Spartą Tworóg, natomiast juniorzy rozegrali powiatowy turniej Juniorów Starszych w Pankach. Zapraszam do zapoznania się z wynikami!

Niezwykle miło nam jest poinformować, że do klubu wraca Mateusz Bal - nasz wychowanek najpierw występujący w juniorach w sezonach 2009/10, 2010/11, 2011/12. Następnie na dwa lata przeszedł do Skry Częstochowa gdzie grał w drugiej drużynie. Witamy z powrotem!

Najpierw grali juniorzy(1997 i młodsi) - zajęli 3 miejsce. Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju, a także wyniki naszej drużyny.

1. Oksza Łobodno
  2. Pogoń Kamyk
  3. Olimpia Truskolasy
  4. Huragan Jęzioro
  • Olimpia Truskolasy 2:6 Oksza Łobodno
  • Olimpia Truskolasy 10:0 Huragan Jezioro
  • Olimpia Truskolasy 1:2 Pogoń Kamyk

Następnie o godzinie 14:00 seniorzy rozegrali sparing wreszcie na naturalnym boisku. Mecz odbył się na bocznym boisku, zakończony wynikiem 9:0.

Olimpia Truskolasy 9:0 Sparta Tworóg

Bramki dla Olimpii trafiali: Paciepnik B.(x3); Jędrysiak M.(x3); Zalewski M.; Krawczyk M.Kotarski M.

Na zakończenie weekendu, seniorzy udali się do Wręczycy Wielkiej na gminny turniej, gdzie czekała ich wcześniej wylosowana grupa w której byli: Huragan Jezioro, Płomień Borowe, Olimpia Truskolasy. Po raz już trzeci, zajmujemy drugą lokatę w tym turnieju. Klasyfikacja oraz wyniki meczów naszej drużyny - na dole.

1. Huragan Jezioro
  2. Olimpia Truskolasy
  3. Sokół Wręczyca
  4. Junior Szarlejka
  5. Amator Golce
  6. Płomień Borowe

• Olimpia Truskolasy 2:3 Huragan Jezioro
  • Olimpia Truskolasy 12:0 Płomień Borowe

Półfinał

• Olimpia Truskolasy 3:2 Junior Szarlejka

Finał

• Olimpia Truskolasy 1:2(1:1*) Huragan Jezioro

*-w regulaminowym czasie gry

Najlepszym zawodnikiem turnieju, oraz najlepszym strzelcem(8 bramek) został nasz grający trener Marcin Zalewski!