Autor:

mentosss

Utworzono:

20.04.2015

Kolejne trzy punkty na naszym koncie, ale po strasznej męczarni w Lgocie Małej. Boisko na którym graliśmy pozostawia wiele do życzenia, ale drużyna z Lgoty wcale nie wyglądała na zajmującą ostatnie miejsce w tabeli, gra gospodarzy momentami mogła się podobać, w przeciwieństwie do naszej gry. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego Damian Bugaj zgłasza trenerowi, że niestety kontuzja nie pozwoli mu na grę i potrzebna będzie zmiana, na boisko za niego wchodzi Kuba Jabłoński. Początek meczu to chaos i tylko długa piłka do przodu. Po jednej z takich właśnie piłek zagranej w 16 minucie przez Michała Bugaja w kierunku Amadeusza Polaka, nasz napastnik urwał się obrońcom i wyszedł sam na sam nie marnując sytuacji, chwilę wcześniej również po zagraniu długiej piłki nasz drugi napastnik Daniel Kamiński wyszedł sam na sam tyle, że bramkarz gospodarzy skutecznie interweniował. W 23 minucie meczu nieporozumienie w naszym polu karnym Darka Pikuły i Łukasza Psiuka skutkuje kontuzją tego drugiego i potrzebna jest zmiana. W tej sytuacji błąd popełnił nasz bramkarz bo nie krzyknął wychodząc do dośrodkowania i wpadł na stopera. Za Łukasza wchodzi więc Emil Kosior. Emil zajmuje na boisku pozycję na prawej pomocy, a na środek obrony zostaje cofnięty Michał Bugaj. Pierwsza połowa to przede wszystkim twarda walka, dużo fauli i niecelnych podań. Sytuacji bramkowych ze strony obu drużyn praktycznie żadnych. Tak więc na przerwę schodziliśmy prowadząc 1:0. Podczas przerwy kolejny zawodnik zgłasza kontuzję, Amadeusz Polak przekazuje trenerowi, że niestety nie jest w stanie grać i potrzebna kolejna zmiana. Po przerwie za Aja wchodzi Rafał Jabłoński na lewą stronę pomocy, Kuba Matysiak zostaje przesunięty do środka, a Mateusz Gałęziewski do ataku. 15 minut po przerwie Mateusz wyprzedza stopera gospodarzy i wychodzi sam na sam z bramkarzem Płomienia, niestety dla nas fatalnie uderza i piłka mija bramkę, była to najlepsza sytuacja na podwyższenie wyniku w drugiej połowie. W 80 minucie nieodpowiedzialne i chamskie wejście wkolano Kuby Jabłońskiego jednego z zawodników Płomienia i bezdyskusyjna czerwona kartka. Takie wejścia w nogi przeciwnika powinny być karane wykluczeniem na przynajmniej kilka spotkań. Za Kubę na boisko wchodzi Piotr Bugaj. W 90 minucie ostatni zryw gospodarzy i niebezpieczna sytuacja z lewej strony, ale skutecznie przerwana w ostatniej chwili przez bardzo dobrzew tym dniudysponowaną naszą obronę. Po chwili sędzia gwiżdże ostatni raz i 3 punkty jadą do Libidzy!!!!!!! Warto jeszcze na sam koniec pozdrowić kibiców z Lgoty Małej bo chociaż drużyna zachowywała się bardzo pozytywnie oczywiście poza jednym łamaczem kości to ich kibiców można opisać dwoma słowami: ŻENUJĄCE DNO!!! Chcielibyśmy również bardzo przeprosić naszego kierownika Mateusza Czajkowskiego który po meczu poszedł do sędziów załatwić formalności, a my zwyczajnie o nim zapomnieliśmy. PRZEPRASZAMY i obiecujemy, że nigdy więcej taka sytuacja się nie zdarzy!!!!!! Najlepszym zawodnikiem meczu wybraliśmy Tomka Jabłońskiego. Miejmy nadzieję, że ten mecz to był nasz najgorszy moment w tej rundzie i najgorsze mamy jużza sobą!!!!